M.Sarp:Çırpındıkça Batıyoruz


'Çırpındıkça batıyoruz'

Son Dakika Spor - 10:15 | 04 Şubat 2011Galatasaray'da G.Antepspor karşılaşması sonrası açıklama yapan tecrübeli isim takımın durumunu bu sözlerle açıkladı...Galatasaray orta sahasının tecrübeli isimlerinden Mustafa Sarp, “Galatasaray’a hiç yakışmayacak pozisyondayız” dedi.Karşılaşmadan sonra açık yüreklilikle konuşan Mustafa Sarp, şunları söyledi:

“Kaybettiğimiz için gerçekten hepimiz çok üzüntülüyüz. Ancak attığımız 2 gol, yine de rövanşa umutlu bir şekilde bakmamızı sağlıyor. Durum olarak Galatasaray’a hiç yakışmayan bir pozisyondayız. Bu nedenle özgüvenimizin kaybolması da çok doğal. Bu durumdan kurtulmak için her çırpınışımızda sanki biraz daha bataklığa batıyormuşuz gibi bir durum söz konusu oluyor. Takım olarak elimizden geleni yapmadığımız kimse iddia edemez. Ama karşılığını alamayınca psikolojik olarak olumsuz etkileniyoruz. Herkesin üzerinde büyük üzüntü var. Bugün olmuyor ama yarın mutlaka olacak.Kaynak: 'Çırpındıkça batıyoruz' - Milliyet.com.tr
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça BatıyoruzNe ara çırpındın ki sen? (Geçen sene ilk 10 maç hariç)
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça BatıyoruzHersey bir kenara, evet Mustadfa belki kötü bir futbolcu olabilir. Ama müthis bir Galatasaray'li, ama sadece Galatasaray'li olmakla olmuyor bu isler. Kizmayin ona, kendisi elinden geleni yapmaya calisiyor. Mustafa'ya kizilacaginam, onu bu takima getirenlere kizin ama Mustafa'ya sövüp durmayin artik.
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça Batıyoruzbunu galatasaray'a alan yöneticilerin ve banko oynatan rijkaard'ın ve hatta arada faydalanmaya çalışan hagi'nin futbol akıllarından şüphe duyuyorum...
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça BatıyoruzAdam doğru söylemiş.mücadele ediyor takım,elinden geleni yapıyor aksini söyleyemez hiç kimse.
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça BatıyoruzMustafa sarpa kızmayın beyler adam gerçekten elinden geleni yapıyo eğer birine kızacaksak o mustafa sarpı bu klübe getirenlerdir.
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça Batıyoruzmustafa sarpa kızmak yersiz beyler adam çırpınıyo sahada ama yetenek 0 yapacak bişi yok
 
Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça BatıyoruzAdam doğru söylemiş.mücadele ediyor takım,elinden geleni yapıyor aksini söyleyemez hiç kimse.Ortada mücadele falan yok. Sahada ne yaptığını bilmeden deli danalar gibi koşmak mücadele etmek demek değildir. Yardımlaşma var mı? Birbirinin açığını kapatmak var mı? Birbiri için oynamak varmı? Yok. O zaman mücadele de yok.Mustafa efendi edebiyat yapıp car car öteceğine dön de kendine bak. Önündeki adama basmaktan aciz komedi filmi oynucusu gibi iki kolunu açıp koşuyorsun anca. Buna da mücadele diyorsan rica edicem mücadele etme sen. Bursa maçında oyuna giriyorsun orta sahada üstünlük direk rakibe geçiyor, Antep maçında oyuna giriyorsun adın duyulmuyor anca eskort gibi adamların peşinde koşuyorsun. Bir de utanmadan edebiyat yapıyorsun susacağına.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt