M.Sarp:Çırpındıkça Batıyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Sarp:Çırpındıkça Batıyoruz

Cevap: M.Sarp:Çırpındıkça Batıyoruz

Doğru söylemiş ama iki nokta ordan çıkmalı. Yani;

M.Sarp: Çırpındıkça Batıyoruz

değil,

''M.Sarp çırpındıkça batıyoruz''

Saygilar :tiphat:

459.jpg

hiç neıla veya loric canaya kızmıyorsunuz lorik cana'nın ne artısı var...o da o kadar hata yapıyo bjk macıda bizi yakan cana değil mi?

Ama bi bakıyorum burdakiler bi cana hayranlığı var tek hamleli bir oyuncu cana başka bir özelliği yok....

hiç neıla veya loric canaya kızmıyorsunuz lorik cana'nın ne artısı var...o da o kadar hata yapıyo bjk macıda bizi yakan cana değil mi?

Ama bi bakıyorum burdakiler bi cana hayranlığı var tek hamleli bir oyuncu cana başka bir özelliği yok....

Beşiktaş maçında bizi Ali Turan yaktı.Orta sahada oynarken Guti'yi çok iyi kilitlemişti.Ne zaman Hagi stopere koydu o zaman Guti'nin saha içindeki etkinliği arttı.

Sen bir çekip gitsen taraftarın yüzü gülecek..

Artiste bak pişkin pişkin konuşma yapıyor..

Sorunda işte tam burada. Çırpınıyorsunuz, onun yerine top oynamaya çalışsanız olacak.

Olurmu zaten takımı bu yüzden senin gibi çırpınan oyunculardan kurdular.

Çırpınan Galatasaray.

Sarpın antep maçında adam kaleye karşıdan yaklaşırken adamdan kaçıp sağ bek pozisyonuna doğru gidişini gördüm adam bomboş gitti vurdu. Nası çırpınıyosa..

Sarp gibiler çırpınacağına Misimovic gibiler sakız çiğnese daha iyi.Bu adam daha tek bir maç bile kadro dışı kalmazken hangi disiplinsizliği bile yaptığı açıklanmayan Misimovic(büyük ihtimalle ben bu mevkide oynamam dedi) kadro dışı kalıyor.Onu gören Cana da tabi kabul eder korkudan defansta oynamayı,bu nasıl bir takım yönetme cinsidir.

Üst Alt