M.United Maçı Koreografi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.United Maçı Koreografi

Cevap: M.United Maçı Koreografi

Bence de acaip bir 3D show olur ama Emir' e katılıyorum. Kırmızı şeytanlar onların simgesi. Farkında olmayanlar Old Tradfort' ta oynandığını sanabilir bu maçın.

bu ne abi kırmızı seytan adamların simgesi zaten. melek kanatlı aslan olsun orda yesin seytanı :ayatollah:

19_Winged_Lion.jpg

bu aslan sahaya doğru bakıp gözleride kırmızı olursa fena olur be. pençeleride sanki atıyomuş gibi.

edit : aslında kanatları kapalı olup tam meşaleler yanarken açılcak gözleride o sıra kırmızı yanıcak falan.

bu veya buna benzer bir koreografiyi görmeyi çok isterim inşallah daha da güzelini yaparlar

Oğuz Altay geçen sene şampiyonluk belli dahi belli olmadan . Biz gelecek sene oynayacağımız CL maçlarının kareografilerini bile hazırlamaya başladık demişti.O yüzden rakiple alakalı bişeyler olacağını pek sanmıyorum ama Avrupada nam salmak adına bayağı ümitliyim :)

[video=youtube;O5uNWUpA-gs]https://www.youtube.com/watch?v=O5uNWUpA-gs&list=UUGF3NpSslMoH0dofBgGvWSQ&index=2&feature=p lcp[/video]

Beyler ben gaza geldim.Hemen başlasın şu Şampiyonlar Ligi :asd:

Buna benzer, Bir yanda welcome to hell karsi taraftada burdan cikis yok diye bir pankart acilsa cok guzel olur ama seytanin yerine baska bir sey bulmak lazim, aslanda iyi olmaz alevlerin arasinda, kapuslu gs taraftari daha iyi olur mesela

Üst Alt