# Maarten Stekelenburg


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Maarten Stekelenburgbu adamin ancak eldivenlerini aliriz benim icin genc kalecilerden neuer dan sonra bence en yetenekli kaleci suan icin
 
Cevap: # Maarten Stekelenburgvalla ben bir yıldır alın diyorum ama duyan yok.zaten iyice parladı,hemen almassak ajax iyi paraya premier lige satar.
 
Cevap: # Maarten Stekelenburgiki tane parlayan ve de milli olan kaleci var:mauel neuer,stekelenburg...bayern munih ve mancester unıted kaleci alacak.ikisinin de ilk hedefi neuer.diğeri de stekelnburg'a yonelecek.
 
Cevap: # Maarten StekelenburgBoyle iri yari fakat cevik kalecileri seviyorum.Adamda tam Peter Schmeichel ile bizim Mondragon karisimi bir hava var.Keske olsa.
 
Cevap: # Maarten Stekelenburgartik soyle toplar cikartan bir kaleci istiyorum bizdekiler buna baka kalirdi resmen[video=youtube;mkxRE_KiUCw]https://www.youtube.com/watch?v=mkxRE_KiUCw[/video]
 
Cevap: # Maarten Stekelenburgartik soyle toplar cikartan bir kaleci istiyorum bizdekiler buna baka kalirdi resmen[video=youtube;mkxRE_KiUCw]https://www.youtube.com/watch?v=mkxRE_KiUCw[/video]Bu marifet mi oluyor simdi? Daha bir kac gün önce Taffarelin imkansızı kurtardıgını yeniden andık.Kilit sözcük: iyi bir kaleci degil, imkansızı kurtacak kaleci.
 
Cevap: # Maarten StekelenburgBu marifet mi oluyor simdi? Daha bir kac gün önce Taffarelin imkansızı kurtardıgını yeniden andık.Kilit sözcük: iyi bir kaleci degil, imkansızı kurtacak kaleci.tafonun da abuk gol yedigini hatirlariz mete kardis [bknz st gallen maci]stekelenburg gardasimiz burada kalecilikle yigidligi adeta harmanlamisbize de alkislamak duseralkis :005:
 
Cevap: # Maarten StekelenburgDedigin kastettigimle alakasız. Yinede Aykut ve Ufuk dısında hatalı gol yemeyen kaleci yok Hayri.
 
Cevap: # Maarten StekelenburgAykut, Ufuk ve Zapata o kadar kötüydülerki

şuan bizim takıma onlardan biraz iyi bi kaleci gelse

ilah olacak.

Umarım bu hataya düşmeyiz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt