# Maarten Stekelenburg - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Maarten Stekelenburg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Maarten Stekelenburg

bu adamin ancak eldivenlerini aliriz benim icin genc kalecilerden neuer dan sonra bence en yetenekli kaleci suan icin

valla ben bir yıldır alın diyorum ama duyan yok.zaten iyice parladı,hemen almassak ajax iyi paraya premier lige satar.

iki tane parlayan ve de milli olan kaleci var:mauel neuer,stekelenburg...bayern munih ve mancester unıted kaleci alacak.ikisinin de ilk hedefi neuer.diğeri de stekelnburg'a yonelecek.

Boyle iri yari fakat cevik kalecileri seviyorum.Adamda tam Peter Schmeichel ile bizim Mondragon karisimi bir hava var.Keske olsa.

artik soyle toplar cikartan bir kaleci istiyorum bizdekiler buna baka kalirdi resmen

[video=youtube;mkxRE_KiUCw]https://www.youtube.com/watch?v=mkxRE_KiUCw[/video]

artik soyle toplar cikartan bir kaleci istiyorum bizdekiler buna baka kalirdi resmen

[video=youtube;mkxRE_KiUCw]https://www.youtube.com/watch?v=mkxRE_KiUCw[/video]

Bu marifet mi oluyor simdi? Daha bir kac gün önce Taffarelin imkansızı kurtardıgını yeniden andık.

Kilit sözcük: iyi bir kaleci degil, imkansızı kurtacak kaleci.

Bu marifet mi oluyor simdi? Daha bir kac gün önce Taffarelin imkansızı kurtardıgını yeniden andık.

Kilit sözcük: iyi bir kaleci degil, imkansızı kurtacak kaleci.

tafonun da abuk gol yedigini hatirlariz mete kardis [bknz st gallen maci]

stekelenburg gardasimiz burada kalecilikle yigidligi adeta harmanlamis

bize de alkislamak duser

alkis :005:

Dedigin kastettigimle alakasız. Yinede Aykut ve Ufuk dısında hatalı gol yemeyen kaleci yok Hayri.

Aykut, Ufuk ve Zapata o kadar kötüydülerki

şuan bizim takıma onlardan biraz iyi bi kaleci gelse

ilah olacak.

Umarım bu hataya düşmeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt