Maaş Sorunu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maaş Sorunu

Doruk biz ahım şahım para harcamıyoruz eksiye bile düşemiyoruz ki ffp yüzünden , tek giderimiz maaş , transferler yapıldığında da yüzde 90 olumlu bakıyordu aldığın tüm topçular sakatlanıyor bunda kim ne yapsın Muslera bile sakatlandı luyindama'nın başına neler geldi tam kadro olsak zaten sallardık alayını corona çıkmazsa yine sallardık olmadı kısmet değilmiş ne yapalım şimdi her şeyi asalım keselim demenin kimseye faydası yok.

En son bi de onyekuruyu yolladik!!

Resmen kabus yasadik.

Yasli takimiz, mayisa gore yapilan kondusyon plani da sasti. Takim general dolu ve temmuzda oynatamiyorsun bu generalleri. Bu sezonu unutmak disinda yapacak bisey yok.

Doruk biz ahım şahım para harcamıyoruz eksiye bile düşemiyoruz ki ffp yüzünden , tek giderimiz maaş , transferler yapıldığında da yüzde 90 olumlu bakıyordu aldığın tüm topçular sakatlanıyor bunda kim ne yapsın Muslera bile sakatlandı luyindama'nın başına neler geldi tam kadro olsak zaten sallardık alayını corona çıkmazsa yine sallardık olmadı kısmet değilmiş ne yapalım şimdi her şeyi asalım keselim demenin kimseye faydası yok.
hataların cezası kalması kanıma dokunuyor.
falcao transferinin sadece süreci bile hatalarla doluydu. bize kazığın gireceği belliydi taraftarın tepkisinden bu transferi gerçekleştirdiler.
iyi niyetli olsalardı, gerekirse o transferi yapmaz galatasarayı zararı sokmazlardı.

ben yönetimin defolup gitmesini istiyorum. bu fikrimden dönmem için falcao, feghouli, babel, belhanda gibi heriflerin değerinde satılmaları gerekiyor. aksi durumda bu başarısızlığı kabul edip, göz yummak takımın geleceğine ihanettir.

Onumuzdeki sene Sampiyonlar Ligin'de olmayacagimizi dusunerek soyle bir kadro mantikli olabilir.
Garanti maas 17.8 milyon Euro.
Performans bazli bonuslarla maksimum yillik maas 27 milyon Euro.
Gelecek oyunculardan biri sanirim Emre Kilinc olacak. Umarim mantikli bir sozlesme yapilir.

Maas Butcesi.JPG

Onumuzdeki sene Sampiyonlar Ligin'de olmayacagimizi dusunerek soyle bir kadro mantikli olabilir.
Gelecek oyunculardan biri sanirim Emre Kilinc olacak. Umarim mantikli bir sozlesme yapilir.

Ekli dosyayı görüntüle 85528
Şener akraban mı Ömer Bayramı gönderip Şeneri tutmak başka türlü açıklanamaz.

Ekli dosyayı görüntüle 85528

Valla başkan eğri oturup doğru konuşalım Emre Akbaba'nın yaklaşık 2 m eu luk kontratı varmı var 500 bine iner mi sen ben olsakta inmeyiz., kimse inmez belki yüzde 15-25 olur. Beş kuruş faydası olmadan milyonları götüren Tarık Çamdalları gördü bu gözler.

İnş. buraya yazmadığın Falcao , Feg , Belhanda gibi çöplerden kurtuluruz öncelikle. 30-40 m eu'luk bütçeye bile razıyız. Dahası zor

Salaklik bizde.
Tarik Camdal 40.000 € Maas arti bonuslarla oynuyordu zamaninda TSV 1860 Münich‘de.
Eskişehirspor anca 250.000 € veriyordu.

Biz iste Miliyon Eurolari verdik.

Misal , Diagne veya baska oyuncular.
Bunlari Transfer etmek icin 300/400/500% Zam yapiyoruz.

Diagne 1 Mio € ya oynuyordu Kasimpasa‘da.
Biz 2.35 Mio € verdik.
Emre Akbaba Alanyaspor da en fazla 800.000 € aliyordu .

Borclar ve Maaslar böyle yükseliyor...

Valla başkan eğri oturup doğru konuşalım Emre Akbaba'nın yaklaşık 2 m eu luk kontratı varmı var 500 bine iner mi sen ben olsakta inmeyiz., kimse inmez belki yüzde 15-25 olur. Beş kuruş faydası olmadan milyonları götüren Tarık Çamdalları gördü bu gözler.

İnş. buraya yazmadığın Falcao , Feg , Belhanda gibi çöplerden kurtuluruz öncelikle. 30-40 m eu'luk bütçeye bile razıyız. Dahası zor

Hakli olabilirsin de bu adamlarla konusmak lazim. Adama iki yilda bonservisiyle birlikte 7.5 milyon Euro yatirim yapildi. Alinan performans ortada. Sanirim kontratinin son yilinda olacak ve ileride de burada kalmak istiyorsa bir indirime gidebilir diye dusundum. Ben olsam indirime giderdim. Ama sen de haklisin. Tarik Camdal gibi kurusuna kadar alirim, keyfime bakarim diyenler de var.

Falcao, Feghouli ve Belhanda'dan kurtulmamiz sart dedigin gibi. 40 milyon Euro'luk butce de felaket olmaz ama mumkun oldugunca dusurulmeli. Bu ucluyu her zaman gonderebiliriz diye dusunuyorum. Soru isareti bonservis alabilecek miyiz. Bonservisi dert etmedigimiz surece her sekilde bir alici cikar gibime geliyor. Ozellikle de Arap ulkelerinden...

Salaklik bizde.
Tarik Camdal 40.000 € Maas arti bonuslarla oynuyordu zamaninda TSV 1860 Münich‘de.
Eskişehirspor anca 250.000 € veriyordu.

Biz iste Miliyon Eurolari verdik.

Misal , Diagne veya baska oyuncular.
Bunlari Transfer etmek icin 300/400/500% Zam yapiyoruz.

Diagne 1 Mio € ya oynuyordu Kasimpasa‘da.
Biz 2.35 Mio € verdik.
Emre Akbaba Alanyaspor da en fazla 800.000 € aliyordu .

Borclar ve Maaslar böyle yükseliyor...

Diagne o kadar aliyor muydu Kasimpasa'da?
Emre Akbaba'nin da Alanya'da 800 bin Euro aldigina inanmakta zorluk cekiyorum.
Emin misin bu rakamlardan?

Gomise 350 bin euro vermeyelim diye forvetsiz oynadık tuhaf bir yönetim anlayışı var.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bul bir sponsor, bir açılışa götür çak bir 350 bin oradan bak yoluna.
Ne diye bizi Eren'le Sinan'la rezil ediyorsun.

Schalke deplasmanında şampiyonlar liginde forvette Sinan oynuyor.
Kapat dükkanı daha iyi.

Kasımpaşa bize 13 milyona kafası kontak adamı çakıyor.
Biz gidiyoruz Falcao'la selfie çektirip 5 milyon da ortada olmayan bir adama veriyoruz.

Bunların hepsi belki maximum 1 milyon euro için.
Sonradan harcadığın ve kaybettiğin paranın zekatı etmez o 1 milyon euro.

Gscimbom mobil

Çok net söylüyorum. Gidişatımız hiç iyi değil. Allah'tan oyuncuların bir kısmı kiralık ancak bu yaz ciddi bir kadro revizyonu şart.

Ancak yönetim yok, hoca isteksiz ve çok kötü kararlar veriyor. Geleceğimiz karanlık şimdiden söylüyorum.

Kusura bakma da. Yilin en sacma yorumu olabilir. Oyuncular niye bu kadar indirim yapsin?

Senin görüşün, olabilir.

Oyuncuların indirim yapıp yapmamaları önemli değil, Galatasaray yapmak/yaptırmak zorunda. ŞL gelirleri yok artık. Gelecek sene oluşacak bir 65 milyon euro’luk maaş bütçesi kulübün 35-45 milyon Euro zarar etmesine neden olur.

Adamlarla oturup durumu anlatırsın. İndirime yanaşmayanların
1. Sözleşmesini uzatmazsın
2. Satmaya çalışırsın
3. En kötüsü de elinden hiç bir şey gelmiyorsa ilerisi için aklını başına alırsın ve hem maaşları hem de sözleşme sürelerini mantıklı seviyede tutarsın.

Bu sene yapılamazsa önümüzdeki sene yapılmak zorunda.

bu maaslar imkansizz..
hayal kurmayalim

Olayın hayal ile alakası yok. Şimdiki maaş bütçesi ile iki üç yıla BJK ve Fener gibi dönülmez bir yola girmiş oluruz.

ŞL olmadan maaş bütçesi düşmek zorunda. Benimkisi çok agresif olsa da maaş bütçesi ciddi anlamda düşmek zorunda.

Biraz akılları varsa, iki üç yıllık planlama ile bundan sonra maaş limitleri belirlenir, maaşın ciddi bölümü oyuncunun pozisyona bağlı performans bonosuna bakar. Oyuncunun maç içinde pozisyona bağlı koşularına, top kapmalarına, sprintlerine, vücut yağ oranlarına, gole asiste, gol yememeye vesaire bakar.

Sen bunlara hayal diye bakıyorsun ben ise başarı için zorunluluk olarak bakıyorum.

Olayın hayal ile alakası yok. Şimdiki maaş bütçesi ile iki üç yıla BJK ve Fener gibi dönülmez bir yola girmiş oluruz.

ŞL olmadan maaş bütçesi düşmek zorunda. Benimkisi çok agresif olsa da maaş bütçesi ciddi anlamda düşmek zorunda.

Biraz akılları varsa, iki üç yıllık planlama ile bundan sonra maaş limitleri belirlenir, maaşın ciddi bölümü oyuncunun pozisyona bağlı performans bonosuna bakar. Oyuncunun maç içinde pozisyona bağlı koşularına, top kapmalarına, sprintlerine, vücut yağ oranlarına, gole asiste, gol yememeye vesaire bakar.

Sen bunlara hayal diye bakıyorsun ben ise başarı için zorunluluk olarak bakıyorum.

Hacı, planlamadan bahsederek hem kendi tezini curutmus oluyorsun hem de elestiriyi getiren renktasi hakli cikarmis oluyorsun. Kusura bakma ama bu klupte plan falan olmaz. Yillardir yaziyoruz, ciziyoruz plan program diye bagiriyoruz heriflerin tikinde degil. Dolayisiyla hayal kuruyorsun diyen arkadas maalesef hakli.

Üst Alt