Maç | Lig | Kupon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hepsi tuttu. inanilir gibi degil ya. oynamadigim zaman düsündüklerim %80-90 geliyor. bahtsizlik var bende.
Pek zor tahminler değildi tutması normal aga dün çok daha zordu maçlar. Ben bugün böyle oynadım ve tuttu:

Liverpool Handikap
Sporting Handikap
Moskova 1
Kopenhag kg
Slavia 2,5 alt

Dün tek Napoli ve Sevilla gol atar tuttu canlıdan.

sent via GSC

Pek zor tahminler değildi tutması normal aga dün çok daha zordu maçlar. Ben bugün böyle oynadım ve tuttu:

Liverpool Handikap
Sporting Handikap
Moskova 1
Kopenhag kg
Slavia 2,5 alt

Dün tek Napoli ve Sevilla gol atar tuttu canlıdan.

sent via GSC

Hafta sonu daha felaketti. Leipzig falan gol atamadi bir sürü kupon yandi.

Sporting handikap disinda zaten sürpriz bir tane tercihte bulunmamissin. Ben oynayamadim ama oynasaydim maclar baslamadan önceki tercihler aynen kuponda olacakti. Sporting'in bukadar farkla kazanmasi ciddi sürpriz oldu kendi acimdan.

Hafta sonu daha felaketti. Leipzig falan gol atamadi bir sürü kupon yandi.

Sporting handikap disinda zaten sürpriz bir tane tercihte bulunmamissin. Ben oynayamadim ama oynasaydim maclar baslamadan önceki tercihler aynen kuponda olacakti. Sporting'in bukadar farkla kazanmasi ciddi sürpriz oldu kendi acimdan.
Ilk haftalar Bundesliga oynamıyorum hiç ben :D Sadece Gladbach'a oynadım bizim Osmanlı maçı ile kombine edip, 3.8 orandan yüklü girdim.

sent via GSC

Arkadaslar ben simdi daha once paylastigim 20 maci 5 e bolup 4erli grup yapacagim ve bu gruplara nr verecegim... Isteyen bu gruplardan 1 tanesini secip grubun icindeki 4 maci analiz edip yarina kadar analizleriyle beraber burada paylasirsa guzel bir kupon yapariz hafta sonu icin... Ben az sonra baslayacagim, isteyen zamani oldugu ara alir ve analizini yapar...

Aldigin grubun nr sini 'aldim' diye paylasirsak iyi olur... Herkes ayni maclari analiz yapmasin!

Erdem Alp
Mehmet Ocak
Taner Nalbant
@Osman arabaci
Murat Urhan
Yusuf Kara
Kemal Bulur
Yunus Emre Bahcivan
@Sukru Erden
@Cuneyt Tarcin
Aslan KARADAG
@Berat Yemis
@Galip Ozgur
@Recep Yildirim
@Ibrahim Toy
Can Buyuk
Mustafa Sevim
@Kenan Unal

Mentionun olmadigi arkadaslari Turk klavyesi olan birisi mentionlarsa sevinirim...

Son düzenleme:
1. Torba :D

Nac - Sparta 1
Huddersfield Town - Southampton 2
Las Palmas - Atl Madrid 2
Stuttgart - Mainz 1

2. Torba

Vitesse - Az 1
Crystal Palace - Swansae 1
Espanyol - Leganes 1
Hannover - Schalke 2

3. Torba

Zwolle - Twente 1
Watford - Brighton 1
Nantes - Lyon 2
Torino - Sassuolo 1

4. Torba

Heracles - Excelsior 1
WBA - Stoke City KGV
Amiens - Nice 2
Galatasaray - Sivasspor HC 1

5. Torba

Bordeaux - Troyes 1
Monaco - Marseille 1
Kayseri - Osmanli 1
Akhisar - Kasimpasa KGV

Guzel fikir, lakin aksam Avrupa Ligi eleme maclari var.
Bence onlari analiz etmek daha mantikli olacak bugun icin.
Hafta sonu kuponlari icin yarin basliyabiliriz mesela.

Guzel fikir, lakin aksam Avrupa Ligi eleme maclari var.
Bence onlari analiz etmek daha mantikli olacak bugun icin.
Hafta sonu kuponlari icin yarin basliyabiliriz mesela.

Aralarinda Cuma maclarida oldugundan bugunden baslayalim yarin aksama hazir olsun diye dusundum rdas ama isteyen bir torba secsin aralarindan ve yarin aksam 19 a kadar burada analizini paylassin... 19 dan sonra isteyen gider yatirir kuponu...

Ben bu aksam oynamayacagim o yuzden bu aksam analizimi paylasirim ama yarin paylasmak isteyen yarin paylasabilir... Maclar baslamadan paylasilsinki ona gore kupon yapariz

Nac - Sparta

Aslinda her 2 takimda birbirlerine denk... Nac ilk 2 mactan 0 puan cikartti, Sparta ise 1 puani gecen hafta aldi...

Nac ilk 2 macta sirasiyla Vitesse ve PSV ye 4-1 maglub oldu
Sparta ise deplasmanda VVV ye 3-0 maglub olduktan sonra kendi evinde Zwolle takimi ile 1-1 kalarak ilk puanini almis bulunuyor... Spartanin deplasman karnesi pek ic acici degil, bunu belirtmek isterim.

Nac takiminin 0 puani aciklanabilir... Spartaya nazaran rakipleri daha gucluydu ama Spartanin fiksturu daha iyi, bu yuzden su ilk 5 haftadan olabildigince cok puan almalari gerekiyor. Cunku oynayacaklari butun takimlar ligde kalma mucadelesi verecek olan rakipleri olacak.

Nac daha bu sezon bi alt ligden cikti Eredivisie ye ve kadrosunda Man City den kiralik oyunculari olsada ben Spartanin maglub olmayacagini dusunuyorum (+ bu hafta 3 oyuncu daha dahil oldu kadrolarina ve bunlar cuma gunu oynayacak durumda olacaklar gibi duruyor).

Ben bu macta taraf bahsi yerine ya UST yada KGV oynayalim diyorum ama eger taraf bahsi oynayacak olursak CS 2 derim... Taraf bahsinin riski yuksek, kimin ne yapacagi daha belli degil suan. Bu maci atlayalim bence, cok riskli!

Sonuc CS 2/ UST veya KGV

Son düzenleme:
Sık sık çeşitli liglerde maçlar izliyorum fakat ben ms1 dersem gidin ms2 basın bi insan bu kadar mı tutturamaz :red:
Bugun kuponum:

Kiev-Maritimo TG 2-3
Ostersund-Paok 0/0
Zenit-Utrech 2,5Ü
Bilbao-Panat 1/1

224c47c491be9a85ed553b347dbff751.jpg

fazla mac izleme firsati bulamiyorum
daha cok istatistiklere bakarak biraZda hissiyatla analiz kasiyorum
uzun bi aradan sonra bugunku kuponum bu sekilde garanti olmasi icin dilerseniz 1.5 ust oynayin

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Uefa maclarinda cok sürpriz oluyor bu yüzden ben fantazi kuponlar deniyorum. Tabi tutmama riski yüksek oluyor ama tuttu mu da güzel para geliyor.

Hele hele grup maclarinda büyük takimlarin deplasman maclarinda hep sürpriz arayin derim.

Bu aksam oynamayacagim, bu yaz basladigimdan beri cok az fire verdim simdiye kadar oynadiklarimin %80 gibi bir bölümü hep tuttu, bugün bu pozitif havayi bozmak istemiyorum dandik Uefa maclariyla :D Yarin bizim mac ile devam ederim.

Avrupa Ligi gercekten inanilmaz sonuclarin ciktigi bir organizasyon (özellikle ön elemeler felaket)

Her mac icin tahminlerimi siralayim. %70'i falan tutmaz herhalde :asd22:
Tahminlerim:

Larnaca-V.Plzen
KG var ideal görünüyor ama Larnaca'nin kaybedecegini sanmiyorum. 1x oynanir. Plzen ne kadar top oynamaya geldi belirsiz.

D.Kiev kesin yener.
Sürpriz olarak handikap deneyebilirsiniz.

Oleksandria - Bate
ilk yari 0 tercih edilebilir. Iki takimda cok vasat bana göre

Maccabi deplasmanda Altach'i yenip geldi
Avrupa Ligi'nde iceride disarida tüm maclari kazandilar. 3 gün sonra deplasmana cikacaklar ama 1 bitmesi muhtemel

Sheriff-Legia eslesmesinde Legia tur atlayamaz ise kulübü kapatsinlar

Östersunds-Paok
Yunan ekibi deplasman fobisi olan bir ekip. 1x ve üst tercihleri düsünülebilir

Salzburg-Vitorul
Hagi'nin takimina karsi oynamak icimden gelmez acikcasi, Salzburg 3 gün sonra Sturm Graz'la oynayacak onlarda ligde lider. Ilk golü Salzburg atar

Zenit-Utrecht
h1 veya üst

Suduva-Ludo
bulgar ekibi ilk mactan turu gecti. 2.5 alt tercih edilebilir pek top oynamazlar herhalde

FB-Vardar
FB tur atlar oynanabilir

AEK-Club Brüj
Belcika liginin lideri AEK karsisinda tur atlayamaz ise kulübe kayyum atanmali

Midilant-Apollon
KG var, 2.5 üst tercih olabilir

Iskenderbey-Zagreb
Fernandes'in costugu, dünki Sporting'in yaptigi gibi bir galibiyet bekliyorum Zagreb'den

Videoton-Partizan
2.5 alt olabilir. Videoton anti futbolu seven bir ekip

Bilbao-Pana
Ispanyollar gecen macta 5 dakikada 3 gol atip benim kuponu yakti. 3 gün sonra ligde deplasmana cikacaklar. Ne kadar ciddiye alirlar bilmiyorum ama rahatlikla H1 olmasi lazim

Marsilya-Domzale
Cok rahat H1 olur. KG yok

Rosenborg-Ajax
PSV elendikten sonra artik bunlarin tur atlamasi lazim. Net 2 olmasi lazim

Braga-Hafnar
Handikap 1 olmasi lazim yedeklerle bile

Tetovo-Milan
degerlendirmek yersiz Milan rahat alir

Hajduk-Everton
Ingilizler ve ispanyollar genelde böyle deplasmanlarda pek top oynamaz. Hajduk yenilmez sürpriz kuponda olabilir

Kizilyildiz-Krasnodar
Cok rahat KG var olmasi lazim. Iki takimin defansida patates

Austria-Osijek
Toplam 2-3 gol oynanabilir sürpriz kuponda

Rosenborg-Ajax
PSV elendikten sonra artik bunlarin tur atlamasi lazim. Net 2 olmasi lazim

Bu nasil bir mantiktir arkadas, rezillik ya.

Üst Alt