Maç | Lig | Kupon - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gece maç arayan arkadaşlara gecenin maçı olarak Ekvador liginden El Nacional-Universidad Catolica maçına 2.5 üstü oynamalarını öneriyorum.İddaa'da yok malesef.İllegalden oynayanlar oynayabilir

Bugunku maclarim:

Man Cityu - UTD 1 diyorum (kazanirlarsa sampiyonlar + liverpool hezimeti var)
HSV - Schalke 2 (kgv + 2 de olabilir)
Roma - Fiorentina 1 (kazanamadiklari taktirde seneye CL cok zorlasir, Lazio ve Inter tepelerinde ama Fio da AL ine gitme sansi var. Biraz riskli yani)

Yarin icin :

Arsenal - Southampton 1 (Yorum gerekmez, biliyorsunuz)
Nice - Rennes 1 (Nice avrupa kupalarina gidebilmek adina kazanmalari gereken bir mac)
Dortmund - Stuttgart 1 (6-0 lik bayern hezimetini duzelteceklerdir insaAllah ama cok fazla sakatlari var. Buda biraz riskli )

Son düzenleme:
Hocam Paris'te eksik çoktu. Üstelik karşıdaki takımda ligin iyilerinden. O maçı 30 puan fark atmış PSG biraz zor alırdı zaten. Cuma akşamı bir de. Rakip Caen Angers Dijon gibi leşler olsaydı PSG handikap yapardı ama.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya aslinda haklisin rdas da ben yedekler kendilerini gostermek isteyecektir diye dusundum, adamlar ilk yari kaleyi bulan tek bitane sut bile cekemedi. Forvet hattinin Mbappe-Di Maria- Pastore olmasina ragmen...

Üst Alt