Maç | Lig | Kupon | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaslar bu forumda Iddaa oynayan arkadaslarimiz azinmayacak kadar cok gibi geldi bana... O yuzden aklima soyle bir formul geldi.

Kuponu oynadiktan sonra paylasacagimiza, neden hep beraber maclari 1 hafta boyu tartisip ortak kupon yapmiyoruz? Mesela ben Turkiye ligini daha cok takip ediyorumdur ve TSL hakkinda daha bilgi sahibiyimdir bir baskasi Ingiltere ligini takip ediyordur ve EPL hakkinda daha bilgilidir...

Eger katilim olursa konuyu gunceller her hafta soyle 5-6 maclik bi kupon ortaya cikarip hep beraber kazanabiliriz diye dusundum... Simdi asagida asagi yukari 20 mac paylasacagim ve herkes bu maclar hakkinda ne dusunuyorsa, kim neden kazanacagini dusundugunu belirtirse yorumlara gore hafta sonu icin 5-6 maclik bir kupon cikaririz ortaya ve kazanabiliriz diye dusunuyorum...

HOLLANDA Eredivisie

Nac Breda - Sparta Rotterdam 1
Vitesse - Az 1
Zwolle - Twente 1
Heracles - Excelsior 1

INGILTERE EPL

Huddersfield town - Southampton 2
Crystal Palace - Swansae City 1
Watford - Brighton 1
WBA - Stoke KGV

ISPANYA Primera Division

Las Palmas - Atl Madrid 2
Espanyol - Leganes 1

ALMANYA Bundes Liga

Stuttgart - Mainz 1
Hannover - Schalke 2

FRANSA Ligue 1

Nantes - Lyon 2
Amiens - Nice 2
Bordeaux - Troyes 1
Monaco - Marseille 1

ITALYAN Serie A

Torino - Sassuolo 1

TURKIYE TSL

Galatasaray - Sivasspor Hc1
Kayseri - Osmanli 1
Akhisar - Kasimpasa KGV

NOT: Her hafta Avrupanin major liglerinden secip oranlari olabildigince yuksek tutmaya calisacagim, yeterince katilim olursa tabiki

1 elin nesi var 2 elin sesi var deyiminden yol alarak sans bizimle olsun

Son düzenleme:
Herkes 4 maç yazıp tutarsa kral olmaya çalışırsa bir işe yaramaz bu paylaşımlar..
Benim önerim şu:
Futbolu ve ligleri sıkı takip eden ve iddaa oynayanlar o hafta sonu en güvendiği 1 yada 2 maçı yazsın ve sadece atıyorum juventus-roma 1 olur deyip geçmesin. Neden 200 tane maç varken o 2 maçı seçip hangi nedenlerle güvendiğini açıklasın.ayrıca oran takıntısı olmasın adam oranı yukseltecem diye çok güvenmeden önerebiliyor.benim önerim budur.bu şekilde 5 ila 10 maç arası öne çıkan tahminleri havuza atıp isteyen bütçesi ölçüsünde değerlendirir.ben mesala hafta sonu en çok real madrid kazanır ve Gs kazanıra güveniyorum.sebeblerini detaylı yazarım bilahare..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herkes 4 maç yazıp tutarsa kral olmaya çalışırsa bir işe yaramaz bu paylaşımlar..
Benim önerim şu:
Futbolu ve ligleri sıkı takip eden ve iddaa oynayanlar o hafta sonu en güvendiği 1 yada 2 maçı yazsın ve sadece atıyorum juventus-roma 1 olur deyip geçmesin. Neden 200 tane maç varken o 2 maçı seçip hangi nedenlerle güvendiğini açıklasın.ayrıca oran takıntısı olmasın adam oranı yukseltecem diye çok güvenmeden önerebiliyor.benim önerim budur.bu şekilde 5 ila 10 maç arası öne çıkan tahminleri havuza atıp isteyen bütçesi ölçüsünde değerlendirir.ben mesala hafta sonu en çok real madrid kazanır ve Gs kazanıra güveniyorum.sebeblerini detaylı yazarım bilahare..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aynen rdas bende aynen senin gibi dusunuyorum... Herkes bildigini/seciminin nedenini yazsa oynayanlar ona gore oynarlar. Cok dogru bir noktaya deginmissin

"We will kill everybody"

Üst Alt