Maç Sonrası Staddan Esenler Otogarına Ulaşım? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maç Sonrası Staddan Esenler Otogarına Ulaşım?

Cevap: Maç Sonrası Staddan Esenler Otogarına Ulaşım?

Vay Atıf kardes dökturmussun masallh :D Ahmet abı esenlere gıtmeye gerek yok,stad cıkısı metro ya bın mecıdıyekoy e gıt orada fırmanın sublerı var ordan servıslere bın demıstı bu konuda bı bılgın var mı?

meydanda kamıl koc un nılufer ın servısler var, otobus hareket saatından genelde 1,15 dakıka oncesı servıs kalkar..23,15 aracına bılet aldın dıyelım, 22.00 da gel mecıdıyekoyden servıse bin dogru alibeykoy aktarma merkezıne

Mustafa kardes pekı pamukkalenın servısı var mı o saatlerde?Kamıl ın otobusu yok benım bınecegım saatlerde afyona donecegım saat gece 12 gıbı olması lazım saatı

Mustafa kardes pekı pamukkalenın servısı var mı o saatlerde?Kamıl ın otobusu yok benım bınecegım saatlerde afyona donecegım saat gece 12 gıbı olması lazım saatı

Abi mutlaka vardır sen gelirken otobüste muavine sor, dönüş biletini alırken de mecidiyeköyden binicem de ona göre servis saatini falan söyler sana

Doğru birdir...

Samet kardeşim Mustafa kardeşimin dediği gibi en temiz iş...

Ama saatinde yazıhanede olmaya dikkat et yoksa taksi parasına patlar...

meydanda kamıl koc un nılufer ın servısler var, otobus hareket saatından genelde 1,15 dakıka oncesı servıs kalkar..23,15 aracına bılet aldın dıyelım, 22.00 da gel mecıdıyekoyden servıse bin dogru alibeykoy aktarma merkezıne

Renktaş çok rahat gidersin ben şunu öneririm:

Metroyu kullanıp Seyrantepeden Mecidiyeköye gidersin önce,Mecidiyeköyde metrobüsü kullanıp(karıştırmazsın zaten iki metrobüs var biri 34 numara diğeri 34z sanırsam) Mertere gidersin,Merter'de in zaten metrobüsün hemen orda hafif metro var görüceksin,hafif metroyu kullan otogar durağında in.

Karışık değil göründüğü kadar rahat bulursun yolunu.

Aynı soruyu bende soracaktım,iyi ki açmışsın konuyu.

Stadın yakınlarında Alibeyköy civarında firmaların uğradığı mini bir otogar vardı.

Oraya stadtan nasıl ulaşabilirim,taksi tutarsam ne kadar yazar.

Aynı soruyu bende soracaktım,iyi ki açmışsın konuyu.

Stadın yakınlarında Alibeyköy civarında firmaların uğradığı mini bir otogar vardı.

Oraya stadtan nasıl ulaşabilirim,taksi tutarsam ne kadar yazar.

önce metro ile mecidiyeköy sonra yazıhaneden alibeyköye servisler var. (otobüs firmalarının.)

---

Süper bir site buldum:

İstanbul taksi ücreti ve mesafe hesaplayıcı | İstanbul haritası

Ve o sitedeki hesaplamaya göre buyur :

6545.png

Teşekkürler peki taksi ile ne kadar tutar

Cok sagolun guzel ınsanlar,yardımlarınızı için..Yönlendırmelerınız sayesinde plan yaptım...Ayagım ugurlu gelecek gene 3 atacaz fenere ;)

Arkadaşlar şimdi Galatasaray'ın maçları Gs Bonus için erken satışa çıkıyor ya, ben de birine aldıracağım biletleri internetten play-off için ben müsait olmuyorum o vakitlerde genelde çünkü. Fakat aldıracağım vatandaş da internetten pek anlamıyor (e herkese de kredi kartını veremem tabi verebileceğim başka biri yok) onun için ona izah etmem lazım ama internetten bir kere aldım ben şimdiye kadar gs bonus ile onun için tam hatırlamıyorum. En başta tc kimligin son 6 hanesi mi gerekiyodu hangi bilgiler gerekiyodu bi adım adım anlatabilir mi biri? Ya da internette var mıdır bi yerlerde anlatımı? (Ödeme de gs bonustan yapılacak)

Diğer alternatif.

Metro - Levent Durağı - Metrobüs ile Aksaray - Metro ile Otogar

Ya da

Biraz eğlenceli olanı :

Metor Levent - Metro Taksim - Finiküler Kabataş - Tramway ile Otogar geçişi.

Üst Alt