Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti


Ercan Taner in sunduğu ve Sergen Yalçın ile Mustafa Doğanın maçları yorumladığı programı izledim merak ettim fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını nasıl yorumlayacaklar diye ve inanamadım Galatasaray galip geliyor deplasmanda çok net bir skorla ve sadece 10 dk ayırıyorlar diğer takım rezalet bir oyunla maçı kaybediyor ve 1 saat o maç hakkında yorum yapıyorlar ve net bir şekilde bunu gözlemledim Galatasarayın şansa kazandığını ima ettiler.Yazık yazık avrupada bu hafta Türkiyeye tek puan kazandıran Galatasaraya bu yapılmaz.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiÇekemiyorlar işte çatlıyorlar kıskançlıktan bırakın takılsın onlar.Damarları patlıyor onların doğal karşılamaz lazım bu yüzden:D
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiNTVSpor ve diğer medya, basın, yayın vs.. = fb yandaşı, yalakaları... şaşırmamak gerek :)
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiBizim şans diyorlarsa diyecek söz kalmamıştır küfür istiyorlardır.

Biz 3 attık onlar 1.

Onlar kaçırdı ama bizde kaçırdık.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiNtvspor'un ne olduğunu zaten biliyoruz renktaş boşa sinirlenme her zamanki kolpa basın işte
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletifener maçını yorumlarken iki cümlede bir fenerle Galatasaray'ı kıyasladıkları ve Galatasaray'ın oyununu-futbolcularını-teknik direktörünü fenere örnek gösterdikleri için sorun yok.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiBen bardağın dolu tarafından bakmak istiyorum.Bizim zaten Avrupa'da ki durumumuz belli.Normal karşılamış olabilirler bizi.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiEee yenilen taraf onlar. Bırakın konussunlar. Biz zaten bu lige ait değiliz. Sallayın.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiyorumlarını bende izledim öyle bir gözlemim olmadı

aksine galatasarayın maçı çok erken kopardığını bu durumun kendilerini de şaşırtığını

sanki atina olimpiyat stadyumunda ev sahibinin galatasaray olduğunu ve sistemini tam olarak oturtuğunu sahadakinin yerine kim girerse girsin takımın işlediğini söylediler.

eleştri olarak son yarım saatde takımın şımardığını atak oyuncularının geriye gelerek yardımcı olmadığı için pana'nın 5 net pozisyon yakaladığını söylediler haklılar adamlar çok net pozisyonlar kaçırdılar

tek katılmadığım nokta mustafa doğanın pananın pozisyonlarına karşılık gs 2 net pozisyon kaçırdı dedi o saçma geldi çünkü bizimde 5 net golümüz kaçtı.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiMustafa Doğan saçmaladı. Pana dünyaları kaçırmış. Pana'nın 2 katı gol kaçırdık üstelik çoğu karşı kaşıyaydı. Anlayamıyorum bazen yorumları.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiZoruma gidiyor arkadaş biz bence bu akşamki maçta daha fazla övülmeyi hak ettik. O Mustafa Doğan denen mağlukat şöyle diyor gülerek " Ya adamların ben saydım ikinci yarı 4 5 tane gol pozisyonu var atsalardı maç berabere biterdi veya pani kazanırdı" bu nasıl saçma sapan bir cümledir birde bunlara para veriyorlar yorumcu diye ama öğrenememiş çakma alman futbolda mış miş olmaz. Ercan taner de 2-0 ken maç dönermiydi diye böyle garip garip sorular .
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiBence böyle bir şey varsa bu programı sunan kişinin hatasıdır yani kimin ne konuşacağını orada programı sunan kişi belirler. Takım hakkında sorular sorar yorumcularda cevap verir, analiz eder.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiyorumlarını bende izledim öyle bir gözlemim olmadı

aksine galatasarayın maçı çok erken kopardığını bu durumun kendilerini de şaşırtığını

sanki atina olimpiyat stadyumunda ev sahibinin galatasaray olduğunu ve sistemini tam olarak oturtuğunu sahadakinin yerine kim girerse girsin takımın işlediğini söylediler.

eleştri olarak son yarım saatde takımın şımardığını atak oyuncularının geriye gelerek yardımcı olmadığı için pana'nın 5 net pozisyon yakaladığını söylediler haklılar adamlar çok net pozisyonlar kaçırdılar

tek katılmadığım nokta mustafa doğanın pananın pozisyonlarına karşılık gs 2 net pozisyon kaçırdı dedi o saçma geldi çünkü bizimde 5 net golümüz kaçtı.sen net pozisyon görmemişsin uzaktan atılan şutlar net pozisyonsa Barosun ikinci yarı kaçırdığı pozisyon değil. Adamlar ilk net pozisyonunda zaten gol yaptılar. Ya deplasmanda oynuyoruz farkındamısın..
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiMustafa Doğan saçmaladı. Pana dünyaları kaçırmış. Pana'nın 2 katı gol kaçırdık üstelik çoğu karşı kaşıyaydı. Anlayamıyorum bazen yorumları.aslında ben çok iyi anlıyorum....

bu adam fenerli değilmiydi orada oynamadımı ?

gs'yi çok över takımınıda eleştirse taraftarların çok tepkisini çekeceğini biliyor o psikolojiyle objektiflikten uzaklaşıyor bence...

bizim yorumcuların en büyük problemide bu.... bir çoğu futbol değil takım yorumcusu.

ama rıdvan dilmeni seviyorum fenerlide olsa çok objektif bir adam her takıma eşit mesafede yaklaşıyor.sen net pozisyon görmemişsin uzaktan atılan şutlar net pozisyonsa Barosun ikinci yarı kaçırdığı pozisyon değil. Adamlar ilk net pozisyonunda zaten gol yaptılar. Ya deplasmanda oynuyoruz farkındamısın..şakamısın sen ? eğer tek pozisyonları atıkları gol yazacak kadar objektiflikten uzak bir yaklaşım göstereceksen istersen hiç tartışmaya girmeden keselim bu konuyu ;)

evet 70 bin kişilik deplasmanda oynuyoruz ve 2 stoperimizde sakat sen bu durumun farkındamısın ?

sanırım değilsin.... uzatmaya gerek yok

adamlarda biraz beceri olsaydı maçın sonucu 3-5 , 4-6 biterdi.

direkten dönen toplarını ve ofsayt olmayan bir gol pozisyonlarınında kesildiğini belirteyim ayrıca.

ben maçı fazlasıyla hak etiğimizi zaten biliyorum ama bu maçda örneğin bir shaktar olsaydı iş geçen seneki 4-4 lük liverpool chelsea maçına dönerdi.

servetle gökhanın acil iyileşmesi lazım
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiYorumcuların bu maça fazla bişey ayarmamasına şaşmalı çünkü eleştirilecek bi tarafımız yok yapmamız gerekenleri yaptık çok rahat kazandık. Kimseye diyecek bir söz kalmadı açıkcası bu galibiyetten sonra bize sallicak pek bi konu olmadığından konuşamadılar :D
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletidoğru şana oyunun 75 dk isteğidimiz gib kontrolümüzdeydi.

3 hayati AS adam sakat!!Atletico Madrid in bile 3-2 zar zor kazandığı - MANU - aRSENAL - vİllareal - Juve - Milan - Liverpool ların beraberlik bile alamadan çıktığı ekibeilk 45 de "0" pozisyon ver!! 1 gol 3 tane kaçır.2. yarı 15 dk baskı pres ap 2 gol atıp 3-0 yap..sonra hafif disiplinsizlik 2-3 pozisyon ver..ve bunun adı bal olsun!!Ayıp başka biş idemiyorum. İyi oynayanları da gördük TR nin puanlarını itibarını rezil ettiler!!
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletidoğru şana oyunun 75 dk isteğidimiz gib kontrolümüzdeydi.

3 hayati AS adam sakat!!Atletico Madrid in bile 3-2 zar zor kazandığı - MANU - aRSENAL - vİllareal - Juve - Milan - Liverpool ların beraberlik bile alamadan çıktığı ekibeilk 45 de "0" pozisyon ver!! 1 gol 3 tane kaçır.2. yarı 15 dk baskı pres ap 2 gol atıp 3-0 yap..sonra hafif disiplinsizlik 2-3 pozisyon ver..ve bunun adı bal olsun!!Ayıp başka biş idemiyorum. İyi oynayanları da gördük TR nin puanlarını itibarını rezil ettiler!!alkış butonu varmı buralarda :)
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiAbiler o çok pozisyon verdik diyenler ama şunlarıda es geçmeyin Servet,G.Zan yok Emre Güngör sakatlandı onun yerine H.Balta geçti yani H.Balta ile E.Aşık ne zamandır yan yana oynuyorlar stoper olarak. Ve ters ayaklı Uğur sol beke geçti.
 
Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaletiBen katılmıyorum. Sergen'in yorumları çok yerinde bi kere...

Ayrıca bnun nedeni şudur ki bizim maçımız onlardan 2 saat önce bitti, Fener maçı daha yeni bittiği için daha çok reyting alabilirler mesela bizim 2 saatlik arada zaten forum ve internet ortamında herşeyi konuşuyoruz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt