Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti

Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti

aslında ben çok iyi anlıyorum....

bu adam fenerli değilmiydi orada oynamadımı ?

gs'yi çok över takımınıda eleştirse taraftarların çok tepkisini çekeceğini biliyor o psikolojiyle objektiflikten uzaklaşıyor bence...

bizim yorumcuların en büyük problemide bu.... bir çoğu futbol değil takım yorumcusu.

ama rıdvan dilmeni seviyorum fenerlide olsa çok objektif bir adam her takıma eşit mesafede yaklaşıyor.

şakamısın sen ? eğer tek pozisyonları atıkları gol yazacak kadar objektiflikten uzak bir yaklaşım göstereceksen istersen hiç tartışmaya girmeden keselim bu konuyu ;)

evet 70 bin kişilik deplasmanda oynuyoruz ve 2 stoperimizde sakat sen bu durumun farkındamısın ?

sanırım değilsin.... uzatmaya gerek yok

adamlarda biraz beceri olsaydı maçın sonucu 3-5 , 4-6 biterdi.

direkten dönen toplarını ve ofsayt olmayan bir gol pozisyonlarınında kesildiğini belirteyim ayrıca.

ben maçı fazlasıyla hak etiğimizi zaten biliyorum ama bu maçda örneğin bir shaktar olsaydı iş geçen seneki 4-4 lük liverpool chelsea maçına dönerdi.

servetle gökhanın acil iyileşmesi lazım

varkındayım 2 stoper eksik oynadığımızı hatta 3 stoper eksik oynadık hatta ters ayaklı Uğuru sağ beke koyduk (3 4 mesaj önce görürsün zaten yazdıklarımı)

ama senin yorumların bu kadar eksiğe rağmen hala çok pozisyon verdiğe geliyor . Benim kızdığım nokta Mustafa Doğanın bunları gülerek söylemesi.. Eee eski fenerlilere Galatasarayı yorumlatırsan sonuç budur. Ben objektifim ve bu yorum işinden para kazanmıyorum para kazananlarında dürüst ve dalga geçmeden yorum yapmalarını isyiorum

Galatasaray 'ın maç kazanması avrupa da çok sıradan gelmiştir ondandır.

Ülke insanı da basında alıştı avrupadaki Galatasaray gerçeğine :D

Ercan Taner in sunduğu ve Sergen Yalçın ile Mustafa Doğanın maçları yorumladığı programı izledim merak ettim fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını nasıl yorumlayacaklar diye ve inanamadım Galatasaray galip geliyor deplasmanda çok net bir skorla ve sadece 10 dk ayırıyorlar diğer takım rezalet bir oyunla maçı kaybediyor ve 1 saat o maç hakkında yorum yapıyorlar ve net bir şekilde bunu gözlemledim Galatasarayın şansa kazandığını ima ettiler.

Yazık yazık avrupada bu hafta Türkiyeye tek puan kazandıran Galatasaraya bu yapılmaz.

Yahu bu kadar dert etmeyin. Adamlar GS iyi oynuyor GS şahane kadroya sahip diye diye diyeee tüy bitti dillerinde.

Her haftasonundan sonra bu adamları izleyin. Fenerbahçe ve Beşiktaş en iyi oyunlarını da oynasalar lafı dönüp dolaştırıp Galatasaray'a getiriyorlar. Çünkü sürekli bizle örnekliyorlar futbolu.

Açıkçası artık bizim hakkımızda söyleyecek çok birşeyleri kalmadı. Bırakın da konuşsun dursunlar Fener'in ardından.

varkındayım 2 stoper eksik oynadığımızı hatta 3 stoper eksik oynadık hatta ters ayaklı Uğuru sağ beke koyduk (3 4 mesaj önce görürsün zaten yazdıklarımı)

ama senin yorumların bu kadar eksiğe rağmen hala çok pozisyon verdiğe geliyor . Benim kızdığım nokta Mustafa Doğanın bunları gülerek söylemesi.. Eee eski fenerlilere Galatasarayı yorumlatırsan sonuç budur. Ben objektifim ve bu yorum işinden para kazanmıyorum para kazananlarında dürüst ve dalga geçmeden yorum yapmalarını isyiorum

Ne olmus yani gulduyse? Yenilseydik ve gulseydi tamam da ne olmus gulerek soylediyse? Rijkaard futbolu biliyor resmi var ya onun gibi aynen, emin ol ki Mustafa Dogan da futbolu bizden iyi biliyor boyle birsey soylediyse bir bildigi vardir.

Mustafa Doğan'ın ne bildiği olacak. O adamın bir kere bile akıl mantık çerçevesinde yorum yaptığını görmedim. O programı iyi takip edenlerdenim maçtan önce ne söylüyorsa hiç biri olmuyor. Boş adam.

Tabiki savunmada sıkıntılarımızın olması normal.Bu kadar müthiş hücum gücü olan bir takım savunmada da sorunsuz olursa Barcelona ile CL Kupası için çekişir zaten.Bu düzeye gelmek te hemen olmuyor maalesef.Çok bilmişlere bu söylediklerim.

Ben bu sans bal faktörünü de anlamıyorum sanki oraya topu casper getiriyor al baros vur diyor sevimli hayalet....

Bu takım anlaşılmıyor herhalde ama taçını bile antremanda çalışıyor ki gol yolları için mi çalışmayacak.. Simdi Düşündüm de anlaşılmaması doğal yorumlayan hangi futbolcu rijkaard ve ekibi gibi bir teknik ekiple çalışmış ki nerden bilecek....

Siz konuşmaya devam edin sağlıklı spor deyin , ciddi rakip deyin atı alan üsküdarı geçiyor...

Galatasaray'ın Avrupa galibiyetlerine alışık zaten herkes. Fb kendi sahasında yenilince daha çok konuşulması normaldir, adamlar her hafta Galatasaray'ı övmek zorunda kalıyor zaten :) Sık sık yapınca sıkılıyorlardır.

Bu şans bal laflarını maçı izlerken bana eşlik eden Fener'lilerden duymaya başladım. Antu'daki yorumlarla devam etti bu. Şimdi burada okuyorum böyle şeyleri.

Futbol da şans da var şanssızlıkta.

Futbolda herşey var. Eğer galip gelmek için şans golüne ihtiyacın varsa atacaksın.

Kabul ediyorum aman aman müthiş oynamadık.

Ama kötü de oynamadık. 3. golden sonra bir bakın hemen 2 dakika sonra Baros'un bir pozisyonu daha var. Ya onu da atsa. Ne olacak Pana'nın maç sonu hali. Kaç olurdu fark?

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum da yarı sahayı geçtikten sonra pozisyon bulmadığımız bir hücum varmı?(Sabri'nin başını alıp gittiği bir pozisyou Sabri kontenjanından dolayı ayrı tutuyorum:))

Bu kadar hızlı çabuk ve etkili ayaklar varken bu takımda şansıda yanında olur balıda. Marifet zaten o şansı yaratabilmekte.

fazla konuşulcak birşey yok kazanılan maçlar değil kaybedilen maçlar çok konuşulur kaybetseydik neler konuşulurdu allah bilir.

it ürür kervan yürür.hem konuşmasınlar aslında sergeni merak ediyordum ne diyecek diye.m.doğan hakan ünsaldan kötü.ama dinleyemedik bugun

Mustafa Doğan yorumcu mu ki? Zerre kadar mantık yok adamda futbol konuşurken. Beğenerek dinleyenler var sanırım. E belli bozacının şahidi şıracı diye boşuna dememişler. Dinleyenler de futbol bilgsini fazlasıyla gösteriyor bu platformda.:)

Şans konusu çok konuşuldu.3.golümüzü mercek altına almak istiyorum.Keita topa vuracakmış gibi gelip vurmadı.Elano çok bilinçli bir düşünceyle şut orta yaptı.Topun rakibe çarpıp gol olmasına şans diyenlere gerçekten gülüyorum.Çünkü o gol bana göre kesinlikle Elano'nun futbol zekasının ürünüydü.

boşverin arkdaşlar gereksiz yere tartışmaya gerek yok

defansta çok önemli gedikleri olan bir takım olarak 70 bin kişilik atina olimpiyat stadından panaya fark atıp dönüyorsak o takımla sadece gurur duyulur kim ne derse desin.

mustafa doğanın kastı bize değil fenerede çok eleştri yapıyor onun problemi iyi bir yorumcu olmaması hepsi bu.

bir kaç istisna isim dışında bu ülkede dürüst yorum ne yazıkki para getirmiyor kardeşim

öyle olsaydı bu işten köşeyi dönen ahmet çakar her hafta raul futbolcu değil hatta daha ileri gideyim adam bile değil , arda messinin tırnağı olamaz barcada idmana bile çıkamaz gibi kendisinin bile inanmadığı yorumlarda bulunup gündeme oturmazdı :)

Üst Alt