Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti

Ercan Taner in sunduğu ve Sergen Yalçın ile Mustafa Doğanın maçları yorumladığı programı izledim merak ettim fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını nasıl yorumlayacaklar diye ve inanamadım Galatasaray galip geliyor deplasmanda çok net bir skorla ve sadece 10 dk ayırıyorlar diğer takım rezalet bir oyunla maçı kaybediyor ve 1 saat o maç hakkında yorum yapıyorlar ve net bir şekilde bunu gözlemledim Galatasarayın şansa kazandığını ima ettiler.

Yazık yazık avrupada bu hafta Türkiyeye tek puan kazandıran Galatasaraya bu yapılmaz.

Cevap: Maç Toplantısı - NTVSPOR rezaleti

Çekemiyorlar işte çatlıyorlar kıskançlıktan bırakın takılsın onlar.Damarları patlıyor onların doğal karşılamaz lazım bu yüzden:D

NTVSpor ve diğer medya, basın, yayın vs.. = fb yandaşı, yalakaları... şaşırmamak gerek :)

Bizim şans diyorlarsa diyecek söz kalmamıştır küfür istiyorlardır.

Biz 3 attık onlar 1.

Onlar kaçırdı ama bizde kaçırdık.

Ntvspor'un ne olduğunu zaten biliyoruz renktaş boşa sinirlenme her zamanki kolpa basın işte

fener maçını yorumlarken iki cümlede bir fenerle Galatasaray'ı kıyasladıkları ve Galatasaray'ın oyununu-futbolcularını-teknik direktörünü fenere örnek gösterdikleri için sorun yok.

Ben bardağın dolu tarafından bakmak istiyorum.Bizim zaten Avrupa'da ki durumumuz belli.Normal karşılamış olabilirler bizi.

Eee yenilen taraf onlar. Bırakın konussunlar. Biz zaten bu lige ait değiliz. Sallayın.

yorumlarını bende izledim öyle bir gözlemim olmadı

aksine galatasarayın maçı çok erken kopardığını bu durumun kendilerini de şaşırtığını

sanki atina olimpiyat stadyumunda ev sahibinin galatasaray olduğunu ve sistemini tam olarak oturtuğunu sahadakinin yerine kim girerse girsin takımın işlediğini söylediler.

eleştri olarak son yarım saatde takımın şımardığını atak oyuncularının geriye gelerek yardımcı olmadığı için pana'nın 5 net pozisyon yakaladığını söylediler haklılar adamlar çok net pozisyonlar kaçırdılar

tek katılmadığım nokta mustafa doğanın pananın pozisyonlarına karşılık gs 2 net pozisyon kaçırdı dedi o saçma geldi çünkü bizimde 5 net golümüz kaçtı.

Mustafa Doğan saçmaladı. Pana dünyaları kaçırmış. Pana'nın 2 katı gol kaçırdık üstelik çoğu karşı kaşıyaydı. Anlayamıyorum bazen yorumları.

Zoruma gidiyor arkadaş biz bence bu akşamki maçta daha fazla övülmeyi hak ettik. O Mustafa Doğan denen mağlukat şöyle diyor gülerek " Ya adamların ben saydım ikinci yarı 4 5 tane gol pozisyonu var atsalardı maç berabere biterdi veya pani kazanırdı" bu nasıl saçma sapan bir cümledir birde bunlara para veriyorlar yorumcu diye ama öğrenememiş çakma alman futbolda mış miş olmaz. Ercan taner de 2-0 ken maç dönermiydi diye böyle garip garip sorular .

Bence böyle bir şey varsa bu programı sunan kişinin hatasıdır yani kimin ne konuşacağını orada programı sunan kişi belirler. Takım hakkında sorular sorar yorumcularda cevap verir, analiz eder.

yorumlarını bende izledim öyle bir gözlemim olmadı

aksine galatasarayın maçı çok erken kopardığını bu durumun kendilerini de şaşırtığını

sanki atina olimpiyat stadyumunda ev sahibinin galatasaray olduğunu ve sistemini tam olarak oturtuğunu sahadakinin yerine kim girerse girsin takımın işlediğini söylediler.

eleştri olarak son yarım saatde takımın şımardığını atak oyuncularının geriye gelerek yardımcı olmadığı için pana'nın 5 net pozisyon yakaladığını söylediler haklılar adamlar çok net pozisyonlar kaçırdılar

tek katılmadığım nokta mustafa doğanın pananın pozisyonlarına karşılık gs 2 net pozisyon kaçırdı dedi o saçma geldi çünkü bizimde 5 net golümüz kaçtı.

sen net pozisyon görmemişsin uzaktan atılan şutlar net pozisyonsa Barosun ikinci yarı kaçırdığı pozisyon değil. Adamlar ilk net pozisyonunda zaten gol yaptılar. Ya deplasmanda oynuyoruz farkındamısın..

Mustafa Doğan saçmaladı. Pana dünyaları kaçırmış. Pana'nın 2 katı gol kaçırdık üstelik çoğu karşı kaşıyaydı. Anlayamıyorum bazen yorumları.

aslında ben çok iyi anlıyorum....

bu adam fenerli değilmiydi orada oynamadımı ?

gs'yi çok över takımınıda eleştirse taraftarların çok tepkisini çekeceğini biliyor o psikolojiyle objektiflikten uzaklaşıyor bence...

bizim yorumcuların en büyük problemide bu.... bir çoğu futbol değil takım yorumcusu.

ama rıdvan dilmeni seviyorum fenerlide olsa çok objektif bir adam her takıma eşit mesafede yaklaşıyor.

sen net pozisyon görmemişsin uzaktan atılan şutlar net pozisyonsa Barosun ikinci yarı kaçırdığı pozisyon değil. Adamlar ilk net pozisyonunda zaten gol yaptılar. Ya deplasmanda oynuyoruz farkındamısın..

şakamısın sen ? eğer tek pozisyonları atıkları gol yazacak kadar objektiflikten uzak bir yaklaşım göstereceksen istersen hiç tartışmaya girmeden keselim bu konuyu ;)

evet 70 bin kişilik deplasmanda oynuyoruz ve 2 stoperimizde sakat sen bu durumun farkındamısın ?

sanırım değilsin.... uzatmaya gerek yok

adamlarda biraz beceri olsaydı maçın sonucu 3-5 , 4-6 biterdi.

direkten dönen toplarını ve ofsayt olmayan bir gol pozisyonlarınında kesildiğini belirteyim ayrıca.

ben maçı fazlasıyla hak etiğimizi zaten biliyorum ama bu maçda örneğin bir shaktar olsaydı iş geçen seneki 4-4 lük liverpool chelsea maçına dönerdi.

servetle gökhanın acil iyileşmesi lazım

Yorumcuların bu maça fazla bişey ayarmamasına şaşmalı çünkü eleştirilecek bi tarafımız yok yapmamız gerekenleri yaptık çok rahat kazandık. Kimseye diyecek bir söz kalmadı açıkcası bu galibiyetten sonra bize sallicak pek bi konu olmadığından konuşamadılar :D

doğru şana oyunun 75 dk isteğidimiz gib kontrolümüzdeydi.

3 hayati AS adam sakat!!

Atletico Madrid in bile 3-2 zar zor kazandığı - MANU - aRSENAL - vİllareal - Juve - Milan - Liverpool ların beraberlik bile alamadan çıktığı ekibe

ilk 45 de "0" pozisyon ver!! 1 gol 3 tane kaçır.

2. yarı 15 dk baskı pres ap 2 gol atıp 3-0 yap..

sonra hafif disiplinsizlik 2-3 pozisyon ver..

ve bunun adı bal olsun!!

Ayıp başka biş idemiyorum. İyi oynayanları da gördük TR nin puanlarını itibarını rezil ettiler!!

doğru şana oyunun 75 dk isteğidimiz gib kontrolümüzdeydi.

3 hayati AS adam sakat!!

Atletico Madrid in bile 3-2 zar zor kazandığı - MANU - aRSENAL - vİllareal - Juve - Milan - Liverpool ların beraberlik bile alamadan çıktığı ekibe

ilk 45 de "0" pozisyon ver!! 1 gol 3 tane kaçır.

2. yarı 15 dk baskı pres ap 2 gol atıp 3-0 yap..

sonra hafif disiplinsizlik 2-3 pozisyon ver..

ve bunun adı bal olsun!!

Ayıp başka biş idemiyorum. İyi oynayanları da gördük TR nin puanlarını itibarını rezil ettiler!!

alkış butonu varmı buralarda :)

Abiler o çok pozisyon verdik diyenler ama şunlarıda es geçmeyin Servet,G.Zan yok Emre Güngör sakatlandı onun yerine H.Balta geçti yani H.Balta ile E.Aşık ne zamandır yan yana oynuyorlar stoper olarak. Ve ters ayaklı Uğur sol beke geçti.

Ben katılmıyorum. Sergen'in yorumları çok yerinde bi kere...

Ayrıca bnun nedeni şudur ki bizim maçımız onlardan 2 saat önce bitti, Fener maçı daha yeni bittiği için daha çok reyting alabilirler mesela bizim 2 saatlik arada zaten forum ve internet ortamında herşeyi konuşuyoruz.

Üst Alt