Maçlara beyaz mendiller ile gidiyoruz!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray taraftarı Karabükspor maçına kadar istifalar gelmez ise, Galatasaray camiasına bu denli inanılması güç rezil bir sezon yaşatan Galatasaray takımı futbolcularını, yönetimini ve teknik ekibini protesto etmek için Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gitmeye hazırlanıyor.Lütfen herkes Karabükspor maçına beyaz mendil ile gelsinler
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz.Evet en azından bunu yapmalıyız, yapacağız. Hatta daha şiddetlisini, sokaklara çıkıp daha büyük protestolar yapmalıyız. Adnan Polat Gİ-DE-CEK.
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz.umarım o maçta öne geçmeyiz. malum önde olduğumuzda protestoyu unutuyoruz
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz.Hasbel kader, ilk on dakikada bir gol buluruz ve buda taraftarı susturmaya yeter. Sonra o golün üzerine yatarız ve mac öyle biter. Mendillerlede artık soguktan akan burunlar silinir.Farklı bişey beklemem ben.
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!Yemisim Protestolariniz...Keske Gidip o Stadi doldurup Bembeyaz hale cevirseniz..

10-15 bin kisi gidecek o Gururu yasayacak... Gerisi nerede..?Iyi Gün taraftari dedikmi kiziyorlar, tepki gösteriyorlar... Sözde stada gitmeyerek tepki gösteriyorlarmis...!Tepki dedigin böyle olur..!! Gideceksin o Stada, dolduracaksin ve Beyaz Mendiller ile Bembeyaz edip 90 Dakika susacaksin..!
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!Fasa fiso.Küfürden hakaretten anlamayan mendildenmi utanacak.
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!daha stadi dolduramiyoruz kim gidecekte mendil sallayacak..
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!Ya bırakın dolduramuyosunuz muhabbetini,o boş gördüğünüz doğu-batı tirübünündeki yerler 300 tl,indirimli 300tl.Karabük maçında da 500 tl yaparlar, sonra iyi gün taraftarı diye sallarsınız oturduğunuz yerden.
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!Stad dolduğu kadar, ayrıca dolduramıyoruz dediğiniz stad 50 bin kusurluk stad, 20 bin kişi protesto etse kafidir.
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!Olan oldu artik. Protesto falan bu saatten sonra pek bir anlam ifade etmez. En iyisi kimse bu kulubun ileri gelenleri tecrubelileri yapmalilar bir toplanti Adnan Polat vs. vs. herkes durust bir sekilde tartismali genis capta. Sonrasinda bir yol haritasi cizilmeli. Bu sene gitti gelecek yillar gitmesin en azindan. Yoksa bu yapilmazsa bir sekilde kaos devam eder ve yeni yønetimde kaosa bir cøzum getiremeyebilir. Bu isi Adnan Polat kulubun ønde gelen bilgili insanlari oturup uzun uzadiya konusup hic ego gutmeden gelecege dair cozum bulmak zorundalar. Futbol takiminin durumundan UA'ya camianin bølunmesine inanc kaybina kadar herseyi.
 
Cevap: Karabükspor maçına beyaz mendiller ile gidiyoruz!gelmeyi denicem fakat karabuk macında katılmam zor maalesef ki :( ama derbiye ayarlancak herhangi bişiye katılırım her turlu ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt