Maçları Kıraathane/Cafede İzleyecek Renktaşlar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maçları Kıraathane/Cafede İzleyecek Renktaşlar

Kıraathane'de Trabzon maçı izlemek gibi bir hata yaptım.

Maç başından beri Galatasaray futbolcularının anasına küfreden birine yeter be abi maç başından beri kafa açtın manasında bir laf dedim. Herif bıçaklıyordu az daha.

Hayatımda Trabzon’a gitmedim ve tek bir Trabzonlu tanımadım düne kadar!
Dün şirkete bir adam geldi ödeme yapmam gerekiyordu kendisine. Sekreter “odana göndereyim” mi diye sordu “şu an müsait değilim toplantı odasında beklet” dedim. Bekletme sebebim de paranın henüz hazır olmayışı. Beş dakika sonra sekreter WhatsApptan adamın atar yaptığını söylendiğini işi olduğunu acele etmemi yazdı. Ben de işi varsa sg dedim. Neyse 25 dakika sonra para geldi ve adamı çağırdım odaya. Odaya girer girmez “hemşehrim hiç mi utanmıyorsun beni bekletmeye” dedi sinirli ve laz aksanıyla. Hayatımda ilk defa Trabzonlu gördüm. Hiçbir şey demeden ayağa kalktım yanına gittim elini sıktım yer gösterdim adama. Beraber Fenerbahçe’ye küfür ettik. Sevdirdim kendimi gönderdim. Sonrasında sekreteri adamın laz olduğunu niye söylemedi diye sitem ettim. Bu da böyle bir anımdır.

Hayatımda Trabzon’a gitmedim ve tek bir Trabzonlu tanımadım düne kadar!
Dün şirkete bir adam geldi ödeme yapmam gerekiyordu kendisine. Sekreter “odana göndereyim” mi diye sordu “şu an müsait değilim toplantı odasında beklet” dedim. Bekletme sebebim de paranın henüz hazır olmayışı. Beş dakika sonra sekreter WhatsApptan adamın atar yaptığını söylendiğini işi olduğunu acele etmemi yazdı. Ben de işi varsa sg dedim. Neyse 25 dakika sonra para geldi ve adamı çağırdım odaya. Odaya girer girmez “hemşehrim hiç mi utanmıyorsun beni bekletmeye” dedi sinirli ve laz aksanıyla. Hayatımda ilk defa Trabzonlu gördüm. Hiçbir şey demeden ayağa kalktım yanına gittim elini sıktım yer gösterdim adama. Beraber Fenerbahçe’ye küfür ettik. Sevdirdim kendimi gönderdim. Sonrasında sekreteri adamın laz olduğunu niye söylemedi diye sitem ettim. Bu da böyle bir anımdır.

İyiki sponsorlukla Uefa’yı susturan adamın hayranı olduğunu anlatmamışsın renktaş.

Genelde sezonun %90'ini kahvede izlerim.
Daha keyifli oluyor.
Hatta mağlup filan olursak mekan değiştiririm.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Üst Alt