Maçları Kıraathane/Cafede İzleyecek Renktaşlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maçları Kıraathane/Cafede İzleyecek Renktaşlar

Semt-fiyat durumu nedir? Ne kadar oduyorsunuz?

1 saat kala yer bulabilir miyim Istanbulda?

Arkadaslarimin bazilari simdiden yer ayirtmislar cogu mekanda yer kalmamis simdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Düzgün bir yere gidersen maç parası vermezsin hesap neyse onu öder çıkarsın tabii erken gitmen gerekir onun dışında gereksiz paralar aslında dışarıda 3-4 kişi maç izlemek en az 20 lira desen zaten 80 lira ediyor tek maç satın alma fiyatı nedir bilmiyorum ama çok daha makul geliyor

Düzgün bir yere gidersen maç parası vermezsin hesap neyse onu öder çıkarsın tabii erken gitmen gerekir onun dışında gereksiz paralar aslında dışarıda 3-4 kişi maç izlemek en az 20 lira desen zaten 80 lira ediyor tek maç satın alma fiyatı nedir bilmiyorum ama çok daha makul geliyor
Almanyada 32,5 Euro tek mac.
Daha birşey yiyip içmedin.
Dışarıda izlersen birşey ödemiyorsun burada.
4 kişilik çerez içecek vs. en fazla 20 euro tutar.
Hem kalabalığın zevki bir başka.
Evde imkanım olduğu halde derbileri dışarıda izlemeyi tercih ediyorum.

P9 Gscimbom Mobile

Almanyada 32,5 Euro tek mac.
Daha birşey yiyip içmedin.
Dışarıda izlersen birşey ödemiyorsun burada.
4 kişilik çerez içecek vs. en fazla 20 euro tutar.
Hem kalabalığın zevki bir başka.
Evde imkanım olduğu halde derbileri dışarıda izlemeyi tercih ediyorum.

P9 Gscimbom Mobile
Aynen kalabalik baya sariyor.
Konya macinda 150 kisiyle izledim baya iyiyydi

En son 6-0 lık mağlubiyeti kıraathanede izlemiştim. Olası yenilgide eve dönmek zor. Ev en iyisi yenilirsek yatak 25 metre ilerde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben kalabalık maç izlemeyi tercih etmiyorum yani en azından rakip takım taraftarları ile aslında normalde isterim işte onlar gol atsın takılsınlar biz atalım eğlenelim vs de bunun için biraz medeniyet gerekiyor ülkece bundan epey yoksunuz o yüzden en iyisi evde izlemek veya işte bir eş dostta. 2-0 yenildiğimiz Baroni'nin gol attığı maçı evde tek izledim ikinci yarı Türk kahvesi filan içerken buldum kendimi tek izlemek de zararlı.

Ben deplasman maçlarını kayınpederin evde izliyorum.

ücretsiz , yemek , çay tatlı ikramı var.

ufaklığa bakıyorlar daha ne olsun :)

Üst Alt