Mağaza ve İnternet Siteleri Kampanyaları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mağaza ve İnternet Siteleri Kampanyaları

Tüm elektronik mağazaların kampanyalarını burada belirtebiliriz, ekstra başlık açmayalım lütfen.

Şuan Vatanbilgisayar internet alışverişinde %25 indirim var tüm ürünlerde, iyi fiyatlar var bakmanızda da yarar var. :)

Cevap: Mağaza Kampanyaları [Güncel]

Media Mrkt'den 500TL ve üzeri alışverişlerde kilonuz kadar hediye çeki veriyorlar.

Cevap: Mağaza Kampanyaları [Güncel]

Steam'de Yılbaşı İndirimleri başladı. Orijinal oyun almak isteyenler bir göz atabilir :)

Her gün farklı oyunlara %75'e varan indirimler yapılıyor.

Google'a steam yazmanız yeterli sitesi için :D

Cevap: Mağaza ve İnternet Siteleri Kampanyaları

Arkadaşlar yakaladınyakaladın.com'u bilirsiniz, güvenilir günlük ürün fırsatları'nın bulunduğu bir site.

Yeni bir kampanya başlatmışlar;

facebook üzerinden saadet zinciri diye beğenip giriş(facebook hesabınızla yakaladın.com'un face hesabına giriş yapıyorsunuz) yapıyorsunuz ve kumbara hesabınızda anında 3tl birikiyor.

Referansınız ile arkadaş başına 0.30 tl'lik bir kazancınız oluyor(100 arkadaşı üye yapın 30 tl olsun). İstediğiniz üründe kullanabiliyorsunuz.

Fırsatı değerlendirmek isteyen arkadaşlarımız için;

İsterseniz referanslı link'imden girip üye olup bana katkıda bulun , isterseniz referanssız linkten girip puan toplayın.

referanslı

refsiz

HerKarta12Taksit.jpg

Electroworld

Ucuza iyi ve performanslı tablet bilgisayar almak isteyenler;

199TL'ye Metro Onyo satıyor. Ben dün aldım cihaz fiyat/performans için süper. Android 4.0'a ücretsiz de güncelleştirilebiliyor. Bilginize.

7'' kapasitiv ekran

512MB DDR3 ram

1.5GHZ Çift çekirdek Cortex A10 işlemci

Kamera

4GB dahili hafıza

1080p ve 2160p Full ve Süper HD videoları oynatıyor.

Wi-Fİ var ve 3G desteği var.

HDMI ve 2 USB çıkış gibi güzel özellikleri var.

Ya beyler bana kullanıp memnun kaldığınız bi kablosuz mouse önersenize.Fiyatı 50 tl civarı olursa iyi olur.Fazlasına gerek yok.

Bendeki aptal microsoft mouse'nu sonunda sinirlenip kırdım, attım

Ya beyler bana kullanıp memnun kaldığınız bi kablosuz mouse önersenize.Fiyatı 50 tl civarı olursa iyi olur.Fazlasına gerek yok.

Bendeki aptal microsoft mouse'nu sonunda sinirlenip kırdım, attım

Logitech'in herhangi bir mouse'unu alabilirsin.

Logitech® M235 Nano Optik Kablosuz Mouse Red 910-002496 - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Logitech® M325 Nano Optik Kablosuz Mouse Dark Silver - 910-002142 - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Ya ben bu aleti alıcam ama daha başka marketlere araştırmak lazım mı diyorum

Üst Alt