Magi (29 Nisan 2016) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Magi (29 Nisan 2016)

g58P6L.jpg

Magi (215) - Sinemalar.com

Vizyon Tarihi: 29 Nisan 2016
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Korku
Yönetmen : Hasan Karacadağ
Oyuncular : Michael Madsen , Stephen Baldwin , Lucie Pohl , Kenan Ece , Brianne Davis , Dragan Micanovic
Senaryo : Hasan Karacadağ
Yapımcı : Hasan Karacadağ

Film Özeti
İstanbul'da İngilizce öğretmenliği yapan hamile kardeşi Marla'nın acil çağrısı üzerine apar topar New York'tan Türkiye'ye gelen gazeteci Olivia Watkins (Lucie Pohl) geldiği gün kardeşinin esrarengiz ölümüyle sarsılır. Sır dolu ölümü araştırmak Olivia'ya düşer.
Türk korku sinemasının önde gelen ismi Hasan Karacadağ, bu filminde uluslararası çapta tanınmış oyuncularla çalıştı. Kenan Ece'nin yanısıra Stephen Baldwin ve Michael Madsen, filmin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

MAGI OFFICIAL TEASER TRAILER 1 - YouTube
MAGİ - Sansursuz Fragman - YouTube

Bu film güya vizyona 2014 de girecekti anasını satıyım..Ha yine sinemada yerimizi alacağız o ayrı konu..

Bir korku filmi sempatizanı olarak Türkiye'de bu işi en iyi Hasan Karacadağ ve Alper Mestçi yapıyor kesinlikle..

Son filmi Dabbe 6 güzeldi bana kalırsa. Filmin uzunluğu ve gece izlememin tesiriyle biraz gerdi ki ben bu tarz filmlerden fazla etkilenmem. Bana kalırsa Hasan Karacadağ'ı diğer Türk korku filmi yönetmenlerinden ayırmak lazım. Adam yaptığı iş diğerlerinden kesinlikle farklı..

Üst Alt