# Mahamadou Diarra


Grella'dan istikrarsız yapısı nedeniyle vazgeçen Galatasaray, ön liberoya dünyaca ünlü bir ismi getirmeye hazırlanıyor.Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Sarı-kırmızılıların, Real Madrid'de yeni teknik direktör Jose Mourinho'nun kadroda düşünmediği Mahamadou Diarra'ya talip olduğu öğrenildi.İspanyol ekibiyle 2011 yılında sözleşmesi sona erecek olan Malili futbolcunun 4 yıllık sözleşme teklifi durumunda, Real'den ayrılmaya sıcak olduğu ifade edildi.Real Madrid'in Mahamadou Diarra için 5 milyon Euro bonservis talep ettiği de gelen haberler arasında.Kaynak : Sabah
 
Cevap: # Mahamadou DiarraDiarra olsun, taştan olsun.

Abidikgubidik Diarra ya bile razıyım. Yeter ki Diarra aşiretinden olsun :D
 
Cevap: # Mahamadou Diarra5 Milyon Euro iyi rakammış.Grella'ya 2.5 Milyon istiyorlardı.Ayrıca Diarra'nın sözleşmesinin son senesiymiş.
 
Cevap: # Mahamadou DiarraOrjinal Diarra budur beyler..

Lass ve Alou Diarra daha sonra çıkan adamlar.

Ön liberonun ağa babası bu Diarra'dır. Lyon'la büyük işler yaptı, neredeyse yarım takımdı herif. Real'e de 26 milyon Pound gibi bi bonservisi gitmişti.

Ama sonra feci ağır bi sakatlık geçirdi. 1 sene top oynamadı. Geçen sene düzeldi dediler ama Lass Diarra'dan alamadı formayı.

Sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalmışsa fiyatta güzel indirimler olabilir.Eğer sakat değilse, gücü falan yerindeyse alabileceğimiz en mükemmel ortasaha adamıdır Mahamadou Diarra..

Ancak sene başında ManU ilgileniyordu. Herif eğer sakat değilse bize pek yedirtmezler :)
 
Cevap: # Mahamadou DiarraBaşka bir sakat isim daha. Önliberoda oynayan çoğu futbolcu sene de 35-45 arası maçlara rahatlıkla çıkmalı. Diarra son iki sezondur sakattı. Geçen sezon 2-3 maç dışında 90 dakika oyunda kalmadı. Böyle bir transfer; tamamen güç ve kondisyon gerektiren bir mevki için; fazla riskli.Yalan haberdir diye tahmin ediyorum, yoksa böyle sakatlık konusunda sorunları olan futbolcu ile daha çok demeç verilir." Tam kadro olsak kazanırdık, şampiyon olur, her şey farklı olurdu..."
 
Üst Alt