# Mahamadou Diarra - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mahamadou Diarra

Yunus,evet transfer dönemi bittiğinde açıklayacağız isimleri demiştik,adı geçenleri..Madem sordun bir sakınca görmüyorum evet Diarra bunlardan biriydi

(Scoutgs) :)

Yunus,evet transfer dönemi bittiğinde açıklayacağız isimleri demiştik,adı geçenleri..Madem sordun bir sakınca görmüyorum evet Diarra bunlardan biriydi

(Scoutgs) :)

bende tam bunu paylaşmaya girmiştim topiğe yani fossyı sürekli hor görüyor forumdakiler ama adamlar açıklamıştı ve bundan sonra ben halilinde doğru olduğunu düşünüyorum, ve elano jeneriklik goller filan tamamda bir diarra fena olmazdı hani be :D hem ardaylada elano göz kapalı yanyana oynardı...

bende tam bunu paylaşmaya girmiştim topiğe yani fossyı sürekli hor görüyor forumdakiler ama adamlar açıklamıştı ve bundan sonra ben halilinde doğru olduğunu düşünüyorum, ve elano jeneriklik goller filan tamamda bir diarra fena olmazdı hani be :D hem ardaylada elano göz kapalı yanyana oynardı...

Fossa bu forumdan 16-17 yaşlarında birinin o yüzden kimse inanmıyor...

Fossa bu forumdan 16-17 yaşlarında birinin o yüzden kimse inanmıyor...

tam olarak öyle değil, sadece yazar kadrosu içerisinde 17 yaşında da bir çocuk bulunuyor.

ayrıca bazıları scoutgs'yi takip ediyor diyor ama sercan&caner haberlerini onlardan önce vermişlerdi.

neill, halil gibi ellerinde patlayan bombalar da var gerçi, o yüzden fazla güvenilmiyor sanırım.

bu arada fossa'nın büyük sükse yaratır dedikleri oyuncu luca toni'ymiş ve iş yatmış ve bence iyi ki de yatmış. :)

aman luca toni bitmiş ağır oyuncu ii para ister bunlara rağmen ve yedek te beklemez, oyun tarzımıza da uymaz yine top şişirmeye başlarız en başta sabri yine eski oyununa döner aman kalsın toniyi beşiktaş alsın 329832328932 milyon euroya

Mahamadou DİARRA transferi gerçekmi

Bilgim yok sadece öğrenmek için açtım konuyu,nette takılırken birkaç yerde gördüm,bilgisi olan lütfen paylaşabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt