# Mahamadou Diarra | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mahamadou Diarra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fcn blogun haberi arkadaşlar gene :

"Hayırlı Olsun" adı altındaki başlıktan sonra transfer haberi vermekten vazgeçmiştik fakat aldığımız kesin ve net bir bilgiyi paylaşmak istedik sizlerle..

Orta sahayı domine edebilecek, genellikle defansın önünde oynayan ünlü bir ortasaha oyuncusu ile görüşmelere başladık.

Bu transfer olur veya olmaz orasını bilemeyiz.

Bildiğimiz şey sadece görüşmelerin başladığı ve devam ettiği..

Ayrıca elbette sadece bir oyuncu ile görüşmüyoruz 2,3 oyuncuyla daha görüşüyoruz.

Onlarıda teyit edersek burada sizlerle paylaşırız.

Eğer bu oyuncu gelirse, Türkiye'de Elano'dan sonra bir başka büyük deprem olur söylemedi demeyin..

İnşallah gelir..

Biraz ipucu verelim bu oyuncu hakkında..

28 yaşında, 182 boyu var.

Fransa ve İspanya'da üst düzey takımlarda oynadı.

Son iki yılda 76 maça çıktı İspanya'da.

Milli takımının vazgeçilmez ve yıldız oyuncusu.

12 yıllık futbolculuk kariyerinde 324 maçta forma giydi, 30 gol attı.

Umarız anlaşırlar ve bu oyuncu Türkiye'ye gelir.

Eğer gelirse toplu kuş ölümleri çoğalır, bizden söylemesi..

Olması zor bir transfer değil ama gerek var mı? Adam alınacaksa onun önündeki adamın yerine lazım acaba Topal satılacak mı malum hiçbir Avrupa maçında da oynamadı?

Cevap: # Mahammadou Diarra

Real'in bu sezon çok topçu satması lazım. Robben, Vander Vaart, Schneider ve diğerleri. Yani yüksek bonservis çekmek için tok alıcı olmaları lazım. Oysaki transfer sezonunda sona yaklaşıyoruz. Bence uygun bir fiyata almamız mümkün.

Satılık listesinde ben bunu daha yaslı biliodum imkansız falan olarak görmüyorum ama düşünülürmü ortasaha böyle bi adam orası var keske su tobiyi yollasak o zaman kesin dusunulur:D

Bu blog'a göre genç bi forvetle kesin anlaşılmıştı,daha başka haberler de yaptı ama hiçbirinde sonuca ulaşamadı nedense

linderotha ihtiyacımız var dendi, ayrıca mehmet topal var şu an artık takımla çalışmalara başlamış ayhan var, oyunuyla göz dolduran bir ayhan var. bana o yüzden çok zor geliyor hea ama gelirsede güzel olabilir fakat kim satılcak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt