Mahir Koç ile Karıştırıyorum | Kokteyl Tarifleri ve Önerileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
M. Koç foruma üye olduğu günden beri ahlaki çöküntü içerisindeyiz, umarım yönetim bu gidişe dur der. Keramettin'in hamlelerini bu yönde değerlendiriyorum, iyice zıvanadan çıkmasını sağlayıp fişini çekecek gibi gözüküyor.

M. Koç foruma üye olduğu günden beri ahlaki çöküntü içerisindeyiz, umarım yönetim bu gidişe dur der. Keramettin'in hamlelerini bu yönde değerlendiriyorum, iyice zıvanadan çıkmasını sağlayıp fişini çekecek gibi gözüküyor.

Öncelikle kırıldığımı belirtmek isterim sevgili Arslaner. Hatta iki defa kırıldığımı söylemek isterim. Burnumun direği sızlıyor.

Benim ne ahlaksızlığımı gördünüz? Lafım sadece sana değil; o postu beğenen diğer arkadaşlara:

Ne ahlaksızlığımı gördünüz?

Kokteyl önerileri istemek ahlaksızlık mı? Buna da kırıldım. Alkollü kokteyl istediğimi söylemedim. Önerenler o şekilde takdir etmiş. Soda kokteyli önerenler de var. Burada şapkayı önünüze koymanızı rica edeceğim.

Bir diğer konu da benim oyuna getirilmem konusu. Keramettin Bey'in öyle Bizans oyunlarıyla işi olduğunu düşünmüyorum. Gereğinden fazla açık bir insan. Ters giden bir durum olsaydı beni uyarırdı; müdahale ederdi.

Son düzenleme:
Öncelikle kırıldığımı belirtmek isterim sevgili Arslaner. Hatta iki defa kırıldığımı söylemek isterim. Burnumun direği sızlıyor.

Benim ne ahlaksızlığımı gördünüz? Lafım sadece sana değil; o postu beğenen diğer arkadaşlara:

Kokteyl önerileri istemek ahlaksızlık mı? Buna da kırıldım. Alkollü kokteyl istediğimi söylemedim. Önerenler o şekilde takdir etmiş. Soda kokteyli önerenler de var. Burada şapkayı önünüze koymanızı rica edeceğim.

Bir diğer konu da benim oyuna getirilmem konusu. Keramettin Bey'in öyle Bizans oyunlarıyla işi olduğunu düşünmüyorum. Gereğinden fazla açık bir insan. Ters giden bir durum olsaydı beni uyarırdı; müdahale ederdi.
Uzun yazmişsin hemen like verdim.
Basimiza bela almayalim.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence sen alkol olayına değilde Döner, Ketchup ve Mayonez olayına kırıldın.

Konu başlığında yazan isim yeterli değil mi sayın renktaşım?
O yüzden sordum zaten sıkıntı var. Keramettin Bey özellikle sayın Koç ile alakalı böyle bir başlık açtıysa eğer üç vakte kadar ipini çekeceğinin işaretidir. Sayın Koç'tan dünya gözüyle bir 12 puan aldığımızı göreydik de öyle ihraç edilseydi keşke.

En güzel kokteyl rakı ve acılı harbi bir şalgamdır, o da önceden değil mide içerisinde kokteyl olur.

Burada aystili maystili içki öneren renktaşlarıma denk geldim ve tuhaf oldum.

Belirtmek istedim.

Üst Alt