Mahir Koç ile Karıştırıyorum | Kokteyl Tarifleri ve Önerileri

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Forumun en asabi üyesi olarak kabul edilen Mahir Bey'i yazdıklarımla tedirgin edebilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Aman Levent Abi Mehmet Bey gelip hemen bu duruma itiraz eder. Hiç bulandırmayalım bence. Ne de olsa kendileri gurmedir. Öyle diyor. Ama Arda Bey dün gece itiraz etti bu duruma. Hayırlısı.
Sonradan gurme olmasın da :D Mehmeti sarmayın başıma lütfen, yoksa Erman bey'i çağırmak durumunda kalacağım.

Mahir Koç

Malı Arap Faik'ten alıyorduk
GalataSarayı Efendileri
Aman Mustafa Bey ağzımızın tadı kaçmasın.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Forumun en asabi üyesi olarak kabul edilen Mustafa Bey'i yazdıklarımla tedirgin edebilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum.
Alp Bey Erman Bey'in yazdığı bu post sonrası sakin kalmak mümkün mü? Delirtecek beni :D

Erman Bey gözüm üzerinde. Bundan mütevellit benden huzur yok benden sana.

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Kavga mı var ? Başlamayın lütfen rica ediyorum. Zira Türk Kahvesi pişirip öyle takip etmek istiyorum.

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Erman Bey gözüm üzerinde. Bundan mütevellit benden huzur yok benden sana.
Nasıl bir asabiyet ise ne yazacağına karar verememiş ve şiirsel dokunuşlar yapmış. Lakin kendisini yadırgamıyorum, en azından artık yadırgamıyorum çünkü kendisi ile alakalı inanılmaz bir gerçeği biraz önce özelden itiraf etti. Şu aşağıdaki mesajı biraz önce yazdı yanlış olmasın.

Hayatım boyunca hep resmi oldum ve gülünen şaka yapılan ortamlarda olmadım.

Gürkan Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Az önce çayıma limon sıktım. Mikemmel bir kokteyl oldu, herkese tavsiye ederim.

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri
Nasıl bir asabiyet ise ne yazacağına karar verememiş ve şiirsel dokunuşlar yapmış. Lakin kendisini yadırgamıyorum, en azından artık yadırgamıyorum çünkü kendisi ile alakalı inanılmaz bir gerçeği biraz önce özelden itiraf etti. Şu aşağıdaki mesajı biraz önce yazdı yanlış olmasın.

Hayatım boyunca hep resmi oldum ve gülünen şaka yapılan ortamlarda olmadım.
Yaz efendim yaz. Devam edin. Durmayın. Parmaklarınız kopana kadar yazınız efendim.

Kenan Ünal

Cezalı
Bir insan bir cümle icinde defalarca efendim yazmasina ragmen nasil bu derece hircin ve gergin olabilir?

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Erman bir noobdur.

Gürkan Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Sade sodama tuz ekledim, şahane bir kokteyl elde ettim. Yeni kokteyl önerilerimle "Kırıştırıyorum" isimli youtube kanalımda olacağım.

Erman Türker

The North Remembers
Teknik Ekip
Bir insan bir cümle icinde defalarca efendim yazmasina ragmen nasil bu derece hircin ve gergin olabilir?
This is the Mahir Koç Rules!

Erman bir noobdur.
Sensin la noob kerkenez :D Yavaş yavaş alışıyorum. Dead Match önemli bir antreman şekli ve Ak47'ye gittikçe daha fazla alışıyorum daha doğrusu onun üzerine yoğunlaştım... Derken CS:Go oynaya oynaya canım en sonunda Half-Life çekti ve Black Mesa'ya yeniden başladım. Antremanlarıma orada devam ediyorum. Şaka maka Half-Life 3 gelmeyecek madem bari Opposing Force ve Blue Shift'in remake yapımları olan Operation Black Mesa ve Guard Duty çıksa da oynasak keşke :red: 7 senedir çıkacaklar onlar da anasını satayım Half-Life'ın kaderinde bu var galiba.

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
This is the Mahir Koç Rules!

Sensin la noob kerkenez :D Yavaş yavaş alışıyorum. Dead Match önemli bir antreman şekli ve Ak47'ye gittikçe daha fazla alışıyorum daha doğrusu onun üzerine yoğunlaştım... Derken CS:Go oynaya oynaya canım en sonunda Half-Life çekti ve Black Mesa'ya yeniden başladım. Antremanlarıma orada devam ediyorum. Şaka maka Half-Life 3 gelmeyecek madem bari Opposing Force ve Blue Shift'in remake yapımları olan Operation Black Mesa ve Guard Duty çıksa da oynasak keşke :red: 7 senedir çıkacaklar onlar da anasını satayım Half-Life'ın kaderinde bu var galiba.
Sen ak'yi falan bırak ses dinlemeyi öğren önce, arkanda kıyametler kopuyor ruhun duymuyor. Noob deyince de kızıyorsun. :D

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri
Sen ak'yi falan bırak ses dinlemeyi öğren önce, arkanda kıyametler kopuyor ruhun duymuyor. Noob deyince de kızıyorsun. :D
O bence eurovision'da benden hiç puan alamadığı şarkıları dinliyordur arka planda. Oyunun sesi kısıktır. Kesin.

Kenan Ünal

Cezalı
Yalniz Keramettin de az degil, bombanin pimini cekti, birakti ve gidis o gidis.
Olan Mahir beye oluyor, gelen gecen vuruyor garibime.

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Var mı yeni kokteyler

Mahir Koç

GalataSarayı Efendileri
M. Koç foruma üye olduğu günden beri ahlaki çöküntü içerisindeyiz, umarım yönetim bu gidişe dur der. Keramettin'in hamlelerini bu yönde değerlendiriyorum, iyice zıvanadan çıkmasını sağlayıp fişini çekecek gibi gözüküyor.
Neredesin be vicdansızın oğlu!

Üst Alt