Mahir Koç ile Karıştırıyorum | Kokteyl Tarifleri ve Önerileri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Forumun en asabi üyesi olarak kabul edilen Mahir Bey'i yazdıklarımla tedirgin edebilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Aman Mustafa Bey ağzımızın tadı kaçmasın.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Forumun en asabi üyesi olarak kabul edilen Mustafa Bey'i yazdıklarımla tedirgin edebilmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Alp Bey Erman Bey'in yazdığı bu post sonrası sakin kalmak mümkün mü? Delirtecek beni :D

Erman Bey gözüm üzerinde. Bundan mütevellit benden huzur yok benden sana.

Erman Bey gözüm üzerinde. Bundan mütevellit benden huzur yok benden sana.
Nasıl bir asabiyet ise ne yazacağına karar verememiş ve şiirsel dokunuşlar yapmış. Lakin kendisini yadırgamıyorum, en azından artık yadırgamıyorum çünkü kendisi ile alakalı inanılmaz bir gerçeği biraz önce özelden itiraf etti. Şu aşağıdaki mesajı biraz önce yazdı yanlış olmasın.

Hayatım boyunca hep resmi oldum ve gülünen şaka yapılan ortamlarda olmadım.

Nasıl bir asabiyet ise ne yazacağına karar verememiş ve şiirsel dokunuşlar yapmış. Lakin kendisini yadırgamıyorum, en azından artık yadırgamıyorum çünkü kendisi ile alakalı inanılmaz bir gerçeği biraz önce özelden itiraf etti. Şu aşağıdaki mesajı biraz önce yazdı yanlış olmasın.

Hayatım boyunca hep resmi oldum ve gülünen şaka yapılan ortamlarda olmadım.

Yaz efendim yaz. Devam edin. Durmayın. Parmaklarınız kopana kadar yazınız efendim.

Sade sodama tuz ekledim, şahane bir kokteyl elde ettim. Yeni kokteyl önerilerimle "Kırıştırıyorum" isimli youtube kanalımda olacağım.

Bir insan bir cümle icinde defalarca efendim yazmasina ragmen nasil bu derece hircin ve gergin olabilir?
This is the Mahir Koç Rules!

Erman bir noobdur.
Sensin la noob kerkenez :D Yavaş yavaş alışıyorum. Dead Match önemli bir antreman şekli ve Ak47'ye gittikçe daha fazla alışıyorum daha doğrusu onun üzerine yoğunlaştım... Derken CS:Go oynaya oynaya canım en sonunda Half-Life çekti ve Black Mesa'ya yeniden başladım. Antremanlarıma orada devam ediyorum. Şaka maka Half-Life 3 gelmeyecek madem bari Opposing Force ve Blue Shift'in remake yapımları olan Operation Black Mesa ve Guard Duty çıksa da oynasak keşke :red: 7 senedir çıkacaklar onlar da anasını satayım Half-Life'ın kaderinde bu var galiba.

This is the Mahir Koç Rules!

Sensin la noob kerkenez :D Yavaş yavaş alışıyorum. Dead Match önemli bir antreman şekli ve Ak47'ye gittikçe daha fazla alışıyorum daha doğrusu onun üzerine yoğunlaştım... Derken CS:Go oynaya oynaya canım en sonunda Half-Life çekti ve Black Mesa'ya yeniden başladım. Antremanlarıma orada devam ediyorum. Şaka maka Half-Life 3 gelmeyecek madem bari Opposing Force ve Blue Shift'in remake yapımları olan Operation Black Mesa ve Guard Duty çıksa da oynasak keşke :red: 7 senedir çıkacaklar onlar da anasını satayım Half-Life'ın kaderinde bu var galiba.

Sen ak'yi falan bırak ses dinlemeyi öğren önce, arkanda kıyametler kopuyor ruhun duymuyor. Noob deyince de kızıyorsun. :D

Yalniz Keramettin de az degil, bombanin pimini cekti, birakti ve gidis o gidis.
Olan Mahir beye oluyor, gelen gecen vuruyor garibime.

maxresdefault.jpg

Üst Alt