Mahir Koç ile Karıştırıyorum | Kokteyl Tarifleri ve Önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O yüzden sordum zaten sıkıntı var. Keramettin Bey özellikle sayın Sevim ile alakalı böyle bir başlık açtıysa eğer üç vakte kadar ipini çekeceğinin işaretidir. Sayın Sevim'den dünya gözüyle bir 12 puan aldığımızı göreydik de öyle ihraç edilseydi keşke.
Şüphesiz forumdaki derin Hatay lobisi buna izin vermeyecektir abi.

O yüzden sordum zaten sıkıntı var. Keramettin Bey özellikle sayın Sevim ile alakalı böyle bir başlık açtıysa eğer üç vakte kadar ipini çekeceğinin işaretidir. Sayın Sevim'den dünya gözüyle bir 12 puan aldığımızı göreydik de öyle ihraç edilseydi keşke.

Böyle bir ihtimalden memnunsunuz gibime geldi. Yanılıyor muyum yoksa?

sebebi kapı aralığında :p:p
113.jpg

Büyüksün Doruk :hat:

Böyle bir ihtimalden memnunsunuz gibime geldi. Yanılıyor muyum yoksa?
Ben puanlarımın derdindeyim sayın Koç başka bir şeyin değil. Dolayısı ile memnun veya üzgün olmam gerekmiyor. Lakin avatar seçimlerinizden ciddi derecede rahatsız olduğumu belirtmeden edemeyeceğim. Avatar tercihleriniz karakterinizle alakalı ipuçları veriyor ve dolayısı ile tedirginim.

1 oz. Vodka
1 oz. Peach schnapps
1/2 oz. Blue curaçao
2 oz. Pineapple juice
2 oz. Orange juice
1 Splash Soda water

cocktail_el_nino-1.png

affiyet olsun

Ben puanlarımın derdindeyim sayın Sevim başka bir şeyin değil. Dolayısı ile memnun veya üzgün olmam gerekmiyor. Lakin avatar seçimlerinizden ciddi derecede rahatsız olduğumu belirtmeden edemeyeceğim. Avatar tercihleriniz karakterinizle alakalı ipuçları veriyor ve dolayısı ile tedirginim.

Metin Oktay

10 numara Sneijder

Jürgen Habermas

Abbey Road'da yürüyen Simpsonlar...

Foruma üye olduğum günden beri kullandığım avatarlar. Bu avatarlardan rahatsızlık duyuyorsanız hiç kusura bakmayınız bu rahatsız oluşunuz aslında beni tedirgin etmektedir. Ayrıca sizin Mehmet Arslaner ve Kenan Ünal 'ın varlığı benim forumdaki geleceğimi tehlikeye atmaktadır. Masum bir şekilde yazdığım bir çok postum çarpıtılıp derin anlamlar yüklenmektedir.

Metin Oktay

10 numara Sneijder

Jürgen Habermas

Foruma üye olduğum günden beri kullandığım avatarlar. Bu avatarlardan rahatsızlık duyuyorsanız hiç kusura bakmayınız bu rahatsız oluşunuz aslında beni tedirgin etmektedir. Ayrıca sizin @Mehmet Arslaner ve @Kenan Ünal 'ın varlığı benim forumdaki geleceğimi tehlikeye atmaktadır. Masum bir şekilde yazdığım bir çok postum çarpıtılıp derin anlamlar yüklenmektedir.
Sen bizi tehdit mi ediyorsun? Aba altindan sopa mi gösteriyorsun?

Kim gurmeymiş? Tablet kılıfı yenen bir şey ise gurme olabilir. Sen ona bir wok tava de bakayım ne olacak.

Dün Arda abi bu olayi hafiften dile getirdi, simdi sen.
Bunun arkasinda yine bir hikaye var galiba.

Hahaha. Kenan Bey doğru söylüyor. Dün çok uykusuzdum diye üzerine gitmedim. Anlatırsanız çok sevinirim. Bir de antrikot mu ne dövmüş Mehmet Bey. Maç öncesi pazartesi akşamımızı şenlendirirseniz seviniriz Erman Bey :hat:

Metin Oktay

10 numara Sneijder

Jürgen Habermas

Foruma üye olduğum günden beri kullandığım avatarlar. Bu avatarlardan rahatsızlık duyuyorsanız hiç kusura bakmayınız bu rahatsız oluşunuz aslında beni tedirgin etmektedir. Ayrıca sizin @Mehmet Arslaner ve @Kenan Ünal 'ın varlığı benim forumdaki geleceğimi tehlikeye atmaktadır. Masum bir şekilde yazdığım bir çok postum çarpıtılıp derin anlamlar yüklenmektedir.
Metin Oktay ve Sneijder avatarlarınızı ben görmedim hatırlamıyorum. Diğerlerinin ise ne amaca hizmet ettiğini bilmiyorum hatta tahmin dahi yürütemiyorum. Ayrıca bugün açılmış olan bu konudan sonra forumda bir geleceğiniz olduğu konusuna katılmıyorum.

p16pimj0bh1rip1oni161e1qfod450_16166.jpg

Üst Alt