tahir mahir koç - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

tahir mahir koç

Benim Ferit Bey hakkındaki düşüncelerimi sormayacak mısınız?

Bu arada adamla selamlaştık masaya oturur oturmaz "oo ayıksın" dedi. İnsanın tanıştığı kişiye söyleyeceği ilk cümle bu mu olmalı! Eseriniz Keramettin Bey!
Senin yorumlarına güvenemedim, Ferit abi gibi düzgün biri hakkında görüş belirtmen makul gelmedi lakin fikir özgürlüğü var istersen söyleyebilirsin.

@Ferit Erdem ağabeyin MK Bey hakkındaki yorumlarını bekliyoruz.

Şaka bir yana kibar bir insan :)
Biraz mülayim bir tip bakmayın buradaki hallerine :)
Genç ve iyi bir arkadaş :) ( Arapları unutma )
Ayıkmışsın kısmında olan espri zaten belli ediyordur.
Fakat daha görmesi gereken çok şey var. Davet ettik gelirse yavaştan pişiririz kendisini :)
Civa gibi delikanlı ama biraz kapalı kalmış bazı yönleri açmak lazım :))
Sevdim MK beyi :)
Onun hakkımda yorumlarına göre davranırım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ama ciddi ciddi biraz kapalı bir insan :) gözü çok açılmamış. Biraz ev kuşu gibi ve en önemlisi mekan tercihleri berbat...
Kahve dünyasında buluştuk ki dikseler gitmem normalde. Kahve içtik su gelmedi. Su istedik soda gelmedi. Sonra künefeci önerdi. 100 üzerinden 10 veririm. Birde cehennem sıcağında abi hemen şurası yürürsünüz dedi.
Arabayla giderken bile terledim siz hesap edin.

Ama ciddi ciddi biraz kapalı bir insan :) gözü çok açılmamış. Biraz ev kuşu gibi ve en önemlisi mekan tercihleri berbat...
Kahve dünyasında buluştuk ki dikseler gitmem normalde. Kahve içtik su gelmedi. Su istedik soda gelmedi. Sonra künefeci önerdi. 100 üzerinden 10 veririm. Birde cehennem sıcağında abi hemen şurası yürürsünüz dedi.

Bu iddialara cevap vermek zorundayım. :hat:

Arkadaşlar ben dinlemeyi çok severim. Biri karşımda anlatmaya çok hevesliyse sözünü kesmem saatlerce dinlerim. Ferit Abi de arkadaşı da sohbet şinas insanlardı. Keyifle dinledim. Yeni tanıdığım insanlara ne anlatabilirim ki. . . Şehirden havadan sudan konuştuk :)

Gözü çok açılmamış lafı da spesifik bir yorum. Çok karşı çıktığım bir ifadedir. Ferit Abi o ifadeyi ilgi ve alakalarımızın ortak olmayışından kullandığını düşünüyorum. Ona bu algıyı yaratan şey de "kaçakçılık" üzerine yapılan sohbetti. Evet hiç bilmediğim bir alan. Kıbrıs'ta okuyan arkadaştan arada sırada istediğim viskiler dışında kaçaklıktan anlamam. Ferit Bey ve arkadaşının kaçaklığın bölge ekonomisine katkıları ve etkisini anlattıkça çok şaşırdım hayret ettim. O yüzden öyle düşünmüş.

Gelelim mekan tercihleri.

Bunu dün kendisine defalarca söyledim

Zaman kısıtlıydı. Bana en yakın oturulacak tek yer orasıydı.

Hala mekan tercihine eleştiri yaptıkça sinirleniyorum :D

Künefe olayı da saçmalık. Hem yürümem diyor hem de tarif ettiğim yeri eleştiriyor. Arkadaşlar sadece 300 metre yürüyecekti. Memleket iddia ettiği kadar sıcak değildi. Antep daha sıcaktır. Zaman zaman saatte 40 km esen meşhur rüzgarımız var püfür püfür esiyor. Sıcağı bahane edip yürümemesi komik :D Ayrıca güzel, temiz yere gönderdim. Beğenmedi. Meğer adam salaş mekan seviyor. Az önce yürümeye itiraz eden adama çarşının içinde karmakarışık yerde olan Türkiye'de en iyi künefenin yapıldığı yere nasıl göndereyim onu :D

Bakın ben fitneci bir adam değilim. Ancak, Ali Koçu seviyor, evde Aslan yerine Kanarya besliyor ve şimdi de ev kuşu olduğu görüşü var. Bilmiyorum, herhangi bir şey ima etmek istemiyorum.

06966f58a6cf8e3d878b4f4c73959855.jpg

MK bey bunu yolda görsem almam dedi :)

Bu iddialara cevap vermek zorundayım. :hat:

Arkadaşlar ben dinlemeyi çok severim. Biri karşımda anlatmaya çok hevesliyse sözünü kesmem saatlerce dinlerim. Ferit Abi de arkadaşı da sohbet şinas insanlardı. Keyifle dinledim. Yeni tanıdığım insanlara ne anlatabilirim ki. . . Şehirden havadan sudan konuştuk :)

Gözü çok açılmamış lafı da spesifik bir yorum. Çok karşı çıktığım bir ifadedir. Ferit Abi o ifadeyi ilgi ve alakalarımızın ortak olmayışından kullandığını düşünüyorum. Ona bu algıyı yaratan şey de "kaçakçılık" üzerine yapılan sohbetti. Evet hiç bilmediğim bir alan. Kıbrıs'ta okuyan arkadaştan arada sırada istediğim viskiler dışında kaçaklıktan anlamam. Ferit Bey ve arkadaşının kaçaklığın bölge ekonomisine katkıları ve etkisini anlattıkça çok şaşırdım hayret ettim. O yüzden öyle düşünmüş.

Gelelim mekan tercihleri.

Bunu dün kendisine defalarca söyledim

Zaman kısıtlıydı. Bana en yakın oturulacak tek yer orasıydı.

Hala mekan tercihine eleştiri yaptıkça sinirleniyorum :D

Künefe olayı da saçmalık. Hem yürümem diyor hem de tarif ettiğim yeri eleştiriyor. Arkadaşlar sadece 300 metre yürüyecekti. Memleket iddia ettiği kadar sıcak değildi. Antep daha sıcaktır. Zaman zaman saatte 40 km esen meşhur rüzgarımız var püfür püfür esiyor. Sıcağı bahane edip yürümemesi komik :D Ayrıca güzel, temiz yere gönderdim. Beğenmedi. Meğer adam salaş mekan seviyor. Az önce yürümeye itiraz eden adama çarşının içinde karmakarışık yerde olan Türkiye'de en iyi künefenin yapıldığı yere nasıl göndereyim onu :D
Ölçtün mü ulan rüzgarı?

MK altın muhabbeti nasıldı :))
Yolda görsem almam dediğin şey mesela :))

Çok başarılıydı. Gerçekten fotosunu gösterdiğin şeye tekmeyi basarım yolda görsem.

Madem altın dedin açıkça söyleyeyim. Karun gibi zengin adamlar sanırım. Range Rover'a biniyorsunuzdur dedim. Adamlar yok ya dedi. Sebep de Range Rover sevmezlermiş. Benim bilmediğim ne derece lüks araçları var allah bilir. Sormadım. :D

Çok başarılıydı. Gerçekten fotosunu gösterdiğin şeye tekmeyi basarım yolda görsem.

Madem altın dedin açıkça söyleyeyim. Karun gibi zengin adamlar sanırım. Range Rover'a biniyorsunuzdur dedim. Adamlar yok ya dedi. Sebep de Range Rover sevmezlermiş. Benim bilmediğim ne derece lüks araçları var allah bilir. Sormadım.

Halil şu sıralar x6 ve 530 arasında dolaşıyor. Pek takip edemiyorum. Benim araba ile geldik. Ben f-Pace kullanıyorum.
Range sevmiyoruz nerde üç kuruş kazanmış adam var alt segment olanını alıp geziyor :))

Üst Alt