GSC Haber - Mahkeme, Galatasaray'ın Tedbir Kararının Devamına Karar Verdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mahkeme, Galatasaray'ın Tedbir Kararının Devamına Karar Verdi

bu karar ne demek biri aciklayabilir mi? simdi yönetim gs tüzügüne göre hukuksuz bir sekilde görevde ama türk adaletine göre hukuka uygun mu davraniyor? ne olacak simdi? birdaha secim olursa simdiki yönetimin secilme hakki varmi?

bu karar ne demek biri aciklayabilir mi? simdi yönetim gs tüzügüne göre hukuksuz bir sekilde görevde ama türk adaletine göre hukuka uygun mu davraniyor? ne olacak simdi? birdaha secim olursa simdiki yönetimin secilme hakki varmi?
Türk dernekler kanununa göre iki ayrı ibrasızlık yapılamaz... İdari ve mali diye birşey yok. Dolayısıyla tüzük kadük duruma düştü. Tüzük değişikliğine gidecekler ya da böyle devam edecekler her gelen için ikinci ibra adı altında olacak bir şey hukuken geçersiz demek.

Hayırlı uğurlu olsun. Özellikle ibrasızlığı yönetimlere tehdit olarak kullanan lisecilere ders olmuştur umarım. Seçim atmosferinden çıkması gerekiyor artık genel kurulun. Bırakın seçilmiş yönetim bir kendi dönemini tamamlasın.

Secim yok iste renktas yaziyor ya aciklamada. Gorev sureleri bittiginde tekrar normal secim olacak ve o zaman da secimde adayligini koyarlar tekrar, eger isterlerse tabi.

Türk dernekler kanununa göre iki ayrı ibrasızlık yapılamaz... İdari ve mali diye birşey yok. Dolayısıyla tüzük kadük duruma düştü. Tüzük değişikliğine gidecekler ya da böyle devam edecekler her gelen için ikinci ibra adı altında olacak bir şey hukuken geçersiz demek.

böyle birsey yoksa neden bugüne kadar hep idari ve mali diye ayrim yapilip yönetimler bu sekilde ibra edildi? diger kulüplerde de bu böyleydi sanirim

böyle birsey yoksa neden bugüne kadar hep idari ve mali diye ayrim yapilip yönetimler bu sekilde ibra edildi? diger kulüplerde de bu böyleydi sanirim
Adnan Polat mahkemeye vermişti ve kazanmıştı... Tek olaylama yapılabilir kararı çıkarak iadeyi itibar ve makam için temyiz edilebilir sonucu çıktı fakat Adnan Polat böyle bir yöntemi seçmedi(iyi de oldu aslında ;D ). Ama buna rağmen böyle devam etmeyi tercih ediyorlar. Olayın saçmalığı da bu zaten.

Üst Alt