Mahkeme İddianameyi Kabul Etti


sikehaber_NXM1M.jpg
93 sanıklı şike iddianamesi kabul edildi. Olgun Peker'in bir numaralı sanık olduğu dava 16. Ağır Ceza'da görülecek.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul EttiMahkeme kabul etti. Gizlilikte kalkacaktır.TFF bir açıklama yapıp, nasıl yol izleneceğini açıklaması lazım.
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Ettiahaaa şenlikler başlasın !!!bu arada yasa değişmeden mahkeme kabul etti artık değişsede etkilemez de mi ?
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul EttiIstiyoruz. UEFA yolluyoruz. Kendimiz okuyoruz.Is güc yine yarida kalacak yahu ;)
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul EttiŞimdi bu federasyon yargılama sonucunumu bekleyecek, yoksa mahkemenin iddianemeyi kabul etmesini kanaat oluşturmak için yeterli sebeptir mi diyecek..Cevap belli, daha çok sular akıtacaklar o köprülerin altından..Sanmıyorum hemen bişey çıksın..
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Ettiİ.name sonrası anında mailler başlasın gerekirse Tff'ye yüyürüş yapılsın..Bunlar talimatnameyi sezon sonunda değiştirmeye çalışacaklardır her türlü şeyi yapmalıyız..
 
Üst Alt