Mahkeme İddianameyi Kabul Etti


Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul EttiAllah rizasi icin biri gitsin sunu mahkeme'den alsin ve buraya koysun :D Ben bu günü 3 Temmuz'dan beri bekliyorum la :D
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul EttiHele bir gelsin paylaşırız panpalar...

paylaşımcı biriyiz bilirsiniz...:DSeni SEVİYORUM :ask: Bu da nazar duan.Bismillâhirrahmânirrahîm bismillâhi azîm-iş- şâni şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve azmün dakîkun fîmâ lehû yelîku ferci-il basara hel terâ min fütûrin sümmerci-il basara kerrateyni yenkalib ileyk-el basaru hâsian ve hüve hasîr ve in yekâdüllezîne keferû leyüzlikûneke biebsârihim lemmâ semi-uz- zikra ve yekûlûne innehû lemecnûnün ve mâ hüve illâ zikrun lilâlemîne lâ havle velâ kuvvete illâ billâh-il aliyy-il azîmi Lâ ilâhe illallâhü hısnî, men kâle-hâ dehale hısnî, ve men dehale hısnî emine min azâbî. Sadaka rasûlullahi sallallahü teâlâ aleyhi ve selleme.
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Ettiİddianame umarım taraftarlarımızın gözünü açar.Yasa değişti- Suçlular yakın zamanda tahliye olacak.

Bundan sonraki mücadele TFF nin değiştirmeye çalıştığı Talimatname olacak.. Talimatnameyi değiştirtmeyelim....
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul EttiŞike iddianamesi kabul edildi9 Aralık 2011Mahkeme şike iddianamesini kabul etti.Olgun Peker'in 1 numaralı sanık olduğu 31'i tutuklu 93 sanıklı dava 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülecek.Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Olgun Peker, 401 sayfalık iddianamede 'örgüt liderliği' ile suçlanıyor.

ooooo lalalalala
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Ettibeyler yasadeğişikliğinin bu davaya etkisi olacak mı bilen var mı ?
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Ettişimdi adamların neler yaptıkları bir bir ortaya çıkacak. Ama ne yazıkki bizim oy verip de seçtiğimiz insanlar bu şer yuvalarını dışarı salacak.
 
Cevap: Son Dakika l Mahkeme İddianameyi Kabul Ettiİddianame kabul edildiğine göre yasa kesin olarak değişmediğinden o dönemin yani değişim öncesinin yasasına göre değerlendirilir bu dava,kısaca Aziz Yıldırım'ın tahliye yolu kapandı.Cezanın 3 sene mi 12 sene mi olacağına ise hakim karar verecek.Ama bence 12 sene çok fazla,3 sene normal bir ceza(tabi sadece şike yaptıysa 1 kişiyi bile tehdit ettiyse eğer o zaman sürünsün derim) .Bu arada herhalde bu konu ile ilgili bir açıklama yapılacaktır.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt