Mahkeme İddianameyi Kabul Etti - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

Cevap: Mahkeme İddianameyi Kabul Etti

Juvetus sadece bir telefon görüsmesi ile düsdü. Ordaki maclarda sike yokdu. Hakemleri aramislardi.

Olympique Marseille de köy takimi o zaman :)

Fenerliler Polonya gibi liglerden örnek veriyor, yahu Polonya gibi düsük bir ligmiyz biz? Hayir süper kalite degiliz, ama 4. büyük Trabzonsporun degeri bile komple polonya liginin 4 katidir. Örnek alincak ligler bellidir.

Ingiltere

Almanya

Ispanya

Italya

Fransa

(Hollanda)

(Portekiz)

felandir. Kupa Sampionlari bu Ülkelerden cikar genelde. Haa pardon birde biz variz ya ;) Türkiye^^

ben marsilya köy takimi ki dedim.iyi okuda cevap yaz.juve ve milan gibi takimlar düpsüyorsa fb kim? ligimiz sanki cok büyük lig gibi.adamlar italya liginden iki dev takimi düsürdü.anlayana ;)

juve sadece tel.görüsmesinden düsüyor bizde her halt yeniyor ama düsmesin ,neymis cok kurum zarar görürmüs pehhhhhhhhh

Böyle bir ceza aslinda yeterince agir ve mantikli olur, ama zaten düsme anlamine gelir. Iki yil gitmis olur. -40 veya -30 kabullenmezler. Fenerbahce anca -10 -15 gibi birseyi kabulenir. Her macda sike yapmis bir takim icin cok az. Juve diyoruz, bir telefonla gitti diyoruz. Adam 20 küsür kere sampion olmus Avrupada bilmem kac kupa kazanmis, Fenerbahce kim yahu.

İşin espirisi orda zaten, ::asd:

Bu tff den bi şey çıkmaz meclis desen rezalet UEFA artık duruma el atsın neyi bekliyor

ben marsilya köy takimi ki dedim.iyi okuda cevap yaz.juve ve milan gibi takimlar düpsüyorsa fb kim? ligimiz sanki cok büyük lig gibi.adamlar italya liginden iki dev takimi düsürdü.anlayana ;)

yok arkadas anladim demek istedigini, ilave olarak marsilyada mi köy takimi diye ekleme yapmak istemisdim ;) Onlarda gitmisdi. Yazdiklarina katiliyorum.

....şunu söyliyorum bu yasa azizi kurtarma yasası değil,akp ile ilişkşleri olanları kurtarma yasası...

Oha çüş, azizin açıklamasına bak :

"2. Fenerbahçe Spor Kulübü tesis ve inşaatlarına belgeli olarak yapılan ödemelere yönelik konuşmaları, şikenin konuşmaları olarak addeden iddia yığınını kamuoyuna şikayet ediyoruz"

Gerçek inşaat konuşmaları diye yutturacağını sanıyor millete.. Allah seni öldürmesin süründürsün aziz, ne diyim daha..

benim anlamadigim tek bir sey, polis bu $ike olayinin dondugunu nasil bulduda milleti takipe aldi? acama isminin saklanmasini istiyen biri bu salaklari $ikayetmi etti?

benim anlamadigim tek bir sey, polis bu $ike olayinin dondugunu nasil bulduda milleti takipe aldi? acama isminin saklanmasini istiyen biri bu salaklari $ikayetmi etti?

tesadüfen takibe takıldı. olgun peker örgüt kurma suçuyla dinlenirken olay önce tffye sonrada fenere sıçradı. direk aziz yıldırım dinlenmedi yani

angut com bitmiş ortalama 12 sayfa savunan ezikler var her konuda, kabullenen kitle kaçmış

Renkdaslarim lutfen asagidaki metni belirtilen gazete ve uefa sitelerine yolliyalim!

Almanya:

SPORTBILD: sportbild@sportbild.de

KICKER: info@kicker.de

Ispanya:

MARCA: marca.com@unidadeditorial.es

AS: diarioas@diarioas.es

Fransa:

LEQUIPE webmaster@lequipe.fr

Italya:

La GAZZETTA DELLO SPORT: andrea.monti@gazzetta.it

Ingiltere:

THE SUN: talkback@the-sun.co.uk

UEFA: info@uefa.com

Dear Sear or Madame

I am writing to you from Turkey. I am just a football fan who thinks football is a lifestyle as long long it is played fairly. We live with football in Turkey. We are passionate and addicted to Football.As you all know there is a case on the run for one of the big football club about fixing the matches. The president of Fenerbahce is going to court to be judged and two of his vice presidents are sent to jail as well as some other clubs presidents. This looks like a big organisation. The police have evidences that the matches were fixed. Evidences are obvisous with the photographs,videos,recorde​d phone calls and chase. We belive that court will take the best decision soon.

But when it comes to Turkish Football Federation we have big suspicions, there is a big chaos in Turkish football at the moment. All these fixing matches and illegal attemps need to be sorted and football must be clean and fair. But regretfully we are not sure if that is going to happen. Because the president of Turkish football federation is a big fan of Fenerbahce. And also he is sponsoring Fenerbahce's Volleyball Club, and he has been supporting to Fenerbahce clup for many years financially. We all know that the biggest goal of him is to be head president of Fenerbahce. He declared those many times and we believe that he will do anything to keep Fenerbahce football club in the Turkish superleauge.

And it is not over yet. Lig tv which broadcasts the football matches has a big control over Turkish Football Federation and they always have big effects on every decision Turkish Football Federation

takes.It is so clear that Lig TV does not want Fenerbahce to play in the second division ( Bank Asya 1. Lig ). They do no want a cut on their incomes and they are giving a big pressure on Turkish Football Federation. There is a big campaign from the press and media to keep Fenerbahce in the Turkish Superleague.

Dear Uefa officers this is the situation in Turkish Football. We all expect a fair decision on this issue and we expect a real serious check and monitoring and warnings to be made if necessary. Otherwise there will be a big chaos in Turkish Football for a long time and if Fenerbahce do not get punished you will be one of the responsible office for this.

Football fans who wants a FAIRPLAY

angut com bitmiş ortalama 12 sayfa savunan ezikler var her konuda, kabullenen kitle kaçmış

Aynen..Önceden bir sürü kişi yazardı anında ama dün i.nameyi okurken okuduktan sonra bile 1saatte 1-2 sayfa anca ilerlediler

Yazanlarda sanırım çoçuklardır :D

Birisi de konu açmış.3-1 yenildikleri maçta geniş özetini izlemiş bu mu ezmek demiş geniş özetten çıkardığım sonuç şu biz bu maçı rahat kazanabilirmişiz demiş :D

Üst Alt