Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak"


Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, 14 Mayıs'ta yapılacağı açıklanan olağanüstü genel kurul üzerindeki tedbiri kaldırma kararı aldı. Seçim yapılması için de herhangi bir problem kalmamış oldu.
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"Nihayet. Tünelin sonundaki ışığı gördük sonunda :)
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"açgözlülük yapmak istemem ama hala neden 7 değil sorusu var ortada? neden kimse ilk tarihin 7 olduğundan bahsetmiyor medyada?
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"Hah.Birde bu çıktı başımıza.Hey Allah'ım.Birde bu adam karıştırmasın ortalığı.Gerçi sanmıyorum Helvacı'nın böyle birşey yapacağını ama.
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"Artık küllerimizden doğmanın vakti.Artık icraat vakti.Artık biz Galatasarayız diye bağırma vakti.
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"7 mayıs demiyor çünkü mahkemeden çıkacak karara göre- genel kurul üyelerinin fikirlerini netleştirme- kulis çalışmları filan toplanmaları zor kanısındayım...
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"Adnan panpa güle güle uzun bi süre görüşmeyelim.

tüm camiamıza hayırlı olsun
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"Hayirli olsun.. Hemen dava açanlarin üyeligi bi gözden geçirilsin.. Begüm hanimi'da Bana yollayin..
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"Seçim olacağını zaten söylemişdik..Medyada çok abartıyortu.Telegole selamlar..
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"7 mayısda coğunluk sağlanmalı kongre üyeleri Galatasaraylılıklarını göstermek istiyorlarca orada toplanmalı keza değil 1 haftanın saatlerin önemi var, secime gidecek bütün adaylar, Galatasarayı seven bütün insanlar bu konuda ellerinden geleni yapmalılar..
 
Cevap: Mahkeme Tedbir Kararını Kaldırdı "Seçim Yapılacak"7 mayısta başkan adayları kendini destekleyecek üyelere baskı yapacaktır. zaten kulis çalışmaları. başkan adaylarının son hamleleri filan derken 7 mayıs zor. keşke olsaaa 7 mayıs yeni başkan- 17 mayıs yeni teknik adam- haziranda bomba transferler-temmuzda süper hazırlık kamp ve maçları- ağustosta süper bir diri ve kaliteli takım 2011-2012 yılı bize başarılar getircek senemiz olsun...
 
Üst Alt