Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak"

Cevap: Mahkeme Tedbiri Kaldırdı "Seçim Yapılacak"

Son Dakika !

Biraz yönetim haftalık toplantısı yapmuış..Işın Çelebi 14 mayıs seçimleri hayırlı olsun dedi..

Daha önemlisi;Geçen hafta tek başına karton açan bir taraftar vardı..Bugün yine ordamış.Adnan polat konuşmak için kulüb binasına çağırmış..

Ntvsporda söylediler..

Adnan Polat'ı son zamanlarda ilk defa takdir ediyorum o taraftarı içeri almasından dolayı. Umarım o konuşmalardan da birşeyler öğreniriz. Bu arada isteyen gelsin demişti, demekki kimse gitmemiş.

Son Dakika !

Biraz yönetim haftalık toplantısı yapmuış..Işın Çelebi 14 mayıs seçimleri hayırlı olsun dedi..

Daha önemlisi;Geçen hafta tek başına karton açan bir taraftar vardı..Bugün yine ordamış.Adnan polat konuşmak için kulüb binasına çağırmış..

Ntvsporda söylediler..

Bu karton'u acan Aslanyurekliler forumundan bi renktasimiz (yanlis hatirlamiyorsam), bugunden icin yine orada olacagini soylemisti zaten. Helal olsun diyorum ..

Arkadaslar benim bi sorum olacak.

Simdi diyelim Ünal Aysal baskan secildi. O gün orda anlasdigi isimleri aciklarmi? Yoksa Sezon sonunu mu bekletir?

Herkez baska birsey diyor da :)

terim gelirse bu sevinç yarım kalır kendi adıma istemiyorum sevinci.biz çok dibe vurmuş haldeyiz ve süper ligte başarılı olmak zorundayız.gerets bile kuşku verir bana.abdullah avcı yada tolunay kafkas gibi ligi bilen bir hoca tavan yapar mutluluğumu.geçiş döneminde 2 sene 3 sene..

Slm arkadaşlar 1 haftadır hastahanedeydim gelişmeler ne yönde kısaca özet geçebilecek olan var mı varsa şimdiden teşekkür ederim...

Slm arkadaşlar 1 haftadır hastahanedeydim gelişmeler ne yönde kısaca özet geçebilecek olan var mı varsa şimdiden teşekkür ederim...

Gecmis olsun, önemli bir rahatsizligin yoktur umarim.

14 Mayis`ta kesin olarak secim yapilacak.

Adaylar: Ünal Aysal, Mehmet Helvaci, Turgay Kiran.

Gecmis olsun renktas.

Mahkeme tedbiri kaldırmasıyla secim icin zaten engel yoktu mahkemede onaylamıs oldu yani secim yapılacak.

Birde bugun cıkan bir haber var Dilara Endican sahsiyeti gene mahkemeye 3 tane dava acmıs ancak mahkemenin kararında "YÖNETİM KENDİ İRADESİYLE" secim kararı aldıgı icin bu secime etkilemez diye dusunuyorum.

Teşekkür ederim arkadaşlar bu forumu bu sıcaklığı çok seviyorum evet tatsız diyaloglarda yaşadım ama olsun....

Üst Alt