Mahmud Hassan (Trezeguet) vs Emre Mor, Hangisi Gelsin? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmud Hassan (Trezeguet) vs Emre Mor, Hangisi Gelsin?

Hangisi Gelsin

• Kullanılan toplam oy
    57
Oyun stilleri benzer hatta Emre daha yetenekli. Emre yerli ve 3 yaş genç. Emre'nin sadece mental gelişime ihtiyacı var. Bunu en iyi Terim yapar zaten.

Emre Mor bencil olmasa suan cok farkli takimlarda top oynardi, bir insan nasil bukadar yetenekli olupda bukadar akilsiz olur inanmak güc.

fba0bf73f1f5baee34779c66b3aaba36.jpg

Emre Mor direk ilk 11 de oynatılabilecek durumda değil, zaman tanınması gerekecektir. İnanılmaz bir gelişim göstermesi lazım. Kazanalım derken kaybedilebilir. Sonuç olarak Emre Mor'dan büyük bir beklentiye girmemek gerekir.

Topu ayagina aldigi zaman keyif aldigim 2 futbolcu var,biri Messi digeri emre mor

Yanlis anlasilma olmasin bu iki oyuncuyu karsilastirmiyorum,keyif vermeden bahsediyorum

Isteyenin baskasinin ismini kendisine lakap yapma hakki var mi ben de bunu anlamiyorum

Emre de kendisine emre mor yerine sadece sirtinda messi yazarak sahaya cikabilir mi , ne sacma sey bu
Bu ne sapkın zihniyet yahu

Ronaldinho: Ronaldo de Assís Moreira
Hulk: Givanildo Vieira de Souza
Kaká: Ricardo Izecson dos Santos Leite
Pato, Cafu, Dida
Isco: Francisco Román Alarcón Suárez
Bruma: Armindo Tué Na Bangna
Nani: Luís Carlos Almeida da Cunha
Özellikle portekiz himayesi altında kalmış kültürünü almış ülkelerde bu lakap takma sürekli yapılan eylemdir.

Bonus adına küçük bezelye koyan var
Chicharito: Javier Hernández Balcázar

En azından bu konuda saçmalamaya bir son verirsin umarım

Topu ayagina aldigi zaman keyif aldigim 2 futbolcu var,biri Messi digeri emre mor

Yanlis anlasilma olmasin bu iki oyuncuyu karsilastirmiyorum,keyif vermeden bahsediyorum
oğlumla evimin bahçesinde futbol oynarken ikimiz de en sevdiğimiz futbolcular olurduk. oğlum ben olurdu, ben ise emre mor. Lionel Messi

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Mor bencil olmasa suan cok farkli takimlarda top oynardi, bir insan nasil bukadar yetenekli olupda bukadar akilsiz olur inanmak güc.

top cambazı bence yetenekli falan değil. yetenek sadece topu alıp 3 5 kişiyi geçmek değildir oyun görüşü de bir yetenektir. emre kariyerini süperligin orta sınıf takımlarında bitirir

Üst Alt