mahmut tekdemir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
suan emre belözoglu, oguzhan özyakup ve nuri sahin ile birlikte milli takima alinmasi gereken futbolcudur.

not: teknik direktörlük kariyeri biten fatih terim orta sahayi topal, ozan ve selcuk'tan kuruyordu.

shangazurhantea-250x250.jpg

Eğer Milli takıma isimle alınacaksa tabi ki alınmaz ama performansa göre alınacaksa Mahmut selçuktan da Nuriden de Ozandan da daha iyi bir performans sergiliyor kendi kulübünde.. Neden bu kadar tepki gördüğünü anlayamadığım bir öneri sanki Veratti-Modric-Pogba var da Mahmut alınsın demiş gibi davranıyorsunuz..Özellikle Brugge maçlarında ben de çok beğendim

çift ayaklı nadir orta saha oyuncularımızdan

zamanında fterim milli takıma alırken hepimiz bu ne alaka diyorduk fakat artık rüştünü ispat etti denilebilir

topal gereksizi yerine olmalıdır

Allah için bu adam kadar formda ve bu adam kadar kaliteli kaç tane orta saha var Türk olarak şu anda da bok atıyorsunuz? Oyuncu havuzunda Modric-Pogba var da biz mi bilmiyoruz?

Emre B.
Oğuzhan

Başka?
Nuri, Topal, Ozan, Selçuk, Tolga... Hepsinden de açık ara iyi oynuyor şu anda. Tolga denen zat zaten yetenek fukarası, Topal desen iyice mallaştı, Ozan desen futbolcu demeye bin şahit ister, Selçuk desen ölmüş arkasından ağlayanı yok, Nuri desen sıradan vasat topçunun önde gideni olmuş...

Adamlar Emre Mahmut orta sahasıyla Sevilla'ya kafa tutuyorlar, bizimkiler çöp diyor. Forumda doğruya doğru, yanlışa yanlış demek ya vizyonsuzluk ya da dursunculuk olmuş.

Son düzenleme:
Allah için bu adam kadar formda ve bu adam kadar kaliteli kaç tane orta saha var Türk olarak şu anda da bok atıyorsunuz? Oyuncu havuzunda Modric-Pogba var da biz mi bilmiyoruz?

Emre B.
Oğuzhan

Başka?
Nuri, Topal, Ozan, Selçuk, Tolga... Hepsinden de açık ara iyi oynuyor şu anda. Tolga denen zat zaten yetenek fukarası, Topal desen iyice mallaştı, Ozan desen futbolcu demeye bin şahit ister, Selçuk desen ölmüş arkasından ağlayanı yok, Nuri desen sıradan vasat topçunun önde gideni olmuş...

Adamlar Emre Mahmut orta sahasıyla Sevilla'ya kafa tutuyorlar, bizimkiler çöp diyor. Forumda doğruya doğru, yanlışa yanlış demek ya vizyonsuzluk ya da dursunculuk olmuş.

Nuri, Mahmut, Emre ve Oguzhan disinda orta saha havuzunda yer alan isimler herkesin malumu. Daha iyileri varsa söylesinler bizde bilelim.

Geriye kalanlar Ali Camdali, Deniz Türüc, Musa Cagiran ve Erdem Sen. Ali ve Erdem kesinlikle Mahmut'un gerisinde. Deniz veya Musa Nuri'nin durumuna göre olabilir.

O saydigin arkadaslar milli takim oyuncu havuzunda bile degil bana göre.

Yusuf Yazici, Emre Akbaba, Emre Colak, Mehmet Ekici dörtlüsü orta sahada oynayamaz.

Zayif maclarda belki ama o mevkinin adami degil bunlar, savunma yapmayi sevmezler, daha dogrusu bilmezler.

Nuri, Mahmut, Emre ve Oguzhan disinda orta saha havuzunda yer alan isimler herkesin malumu. Daha iyileri varsa söylesinler bizde bilelim.

Geriye kalanlar Ali Camdali, Deniz Türüc, Musa Cagiran ve Erdem Sen. Ali ve Erdem kesinlikle Mahmut'un gerisinde. Deniz veya Musa Nuri'nin durumuna göre olabilir.

O saydigin arkadaslar milli takim oyuncu havuzunda bile degil bana göre.

Yusuf Yazici, Emre Akbaba, Emre Colak, Mehmet Ekici dörtlüsü orta sahada oynayamaz.

Zayif maclarda belki ama o mevkinin adami degil bunlar, savunma yapmayi sevmezler, daha dogrusu bilmezler.
Emre Akbaba 10 numara veya sol kanat
Emre Çolak 10 numara
Y. Yazıcı 10 numara

Oynuyor zaten şu anda kendi takımlarında.

M. Ekici de TS zamanında 10 numarada serbest takılıyordu.

Dediğin gibi bunların hiçbir MOS değil.

Biliyorum milli takım havuzunda olmadıklarını ama milli takımın orta saha tandeminin ne kadar rezalet bi vaziyette olduğunu göstermek için söyledim. Mahmut onların hepsinden 32324 kat iyi oynuyor şu anda.

Son düzenleme:
Okay ilk zamanlarında 10 numara oynuyordu sonra merkez orta sahaya evrildi geçen maç Ersun defansın önünde oynatınca çuvalladı. Okay'ın merkez orta sahada çok iyi işler yapacağına inanıyorum Mahmut gelmiş 29-30 yaşına hiçbir espirisi yok Topal'ın bir tık altı

Okay ilk zamanlarında 10 numara oynuyordu sonra merkez orta sahaya evrildi geçen maç Ersun defansın önünde oynatınca çuvalladı. Okay'ın merkez orta sahada çok iyi işler yapacağına inanıyorum Mahmut gelmiş 29-30 yaşına hiçbir espirisi yok Topal'ın bir tık altı
Meziyet bakımından evet, form bakımından ise şu anda 3X MT eder.

Topal yanindaki adama pas veremeyecek duruma geldi. Sözlesmesinin 4 yil daha uzamasindan sonra ciddi anlamda düsüse gecti. Her zaman kazma bir oyuncu olmasina ragmen o acigini baska seylerle kapatiyordu ama simdi Hürriyet Gücer kadar top oynayamiyor.

Okay cok agir bir futbolcu. Trabzon yöneticisi olsam stoper degil orta saha alirdim takima. Onazi satiliyorsa tabiki. Kucka'nin yaninda Okay olursa gecen yildan farki olmaz Trabzon adina.

Üst Alt