Mahmut Uslu: "Fatih Terim karnından konuşmasın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmut Uslu: "Fatih Terim karnından konuşmasın"

“Fatih Terim, Arda hakkında karnından konuşmasın, açık olsun. Barıştan dostluktan herkes bahsediyor. Hepimiz ağzımıza fermuar çekelim, konuşmayalım. Türkiye’nin en iyi kalecisi yok, en iyi orta sahası yok. Fatih Terim konuştu, Arda konuştu. Ben bir şey anlamadım, herkes açık olsun.”

what a gwent

iyi kaleci derken volkandan bahsediyor sanırım.neden problem yapıyolar bunu anlamıyorum volkan ilk kendi dememişmiydi hocam beni çağırmayın artık diye.

“Fatih Terim, Arda hakkında karnından konuşmasın, açık olsun. Barıştan dostluktan herkes bahsediyor. Hepimiz ağzımıza fermuar çekelim, konuşmayalım. Türkiye’nin en iyi kalecisi yok, en iyi orta sahası yok. Fatih Terim konuştu, Arda konuştu. Ben bir şey anlamadım, herkes açık olsun.”

what a gwent

Sen işine geleni anlarsın işine gelmediğinde sağır olursun.

bizede sallamis karabük macinda ki uzatmalarin bitmesine ragmen attigimiz gol yüzünden

insan bir aynaya bakar daha gecen hemde avrupa kupasi macinda uzatmalar bittikten ne kadar sonra gol attilar

Yine hatirladigim kadari ile bir kac lig macinda uzatmalar bittikten sonra gol atmislardi

bu artik yüzsüzlük degil kibirbahcenin büyüklügü gibi ismi konulamayacak bir yüzsüzlük

Üst Alt