Mahmuti ile Eski Güzel Günlere Geri Dönelim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmuti ile Eski Güzel Günlere Geri Dönelim

Çok özledik mahmutili atamanlı yılları...
Bugün mahmuti hocam geri dönmüş, tesadüf ki en güzel anlarımızı yaşadığımız abdi ipekçinin önünden geçiyordum. ah şu salonun dili olsa da konuşsaydık karşılıklı... her noktasında başka bir anı, başka bir zafer bazen de keder var.

Bu vesileyle galatasaray basketbol ayağa kalkmalı, kükremeli. bizi yine salonlarda kendimizden geçirmelidir. çok özledik biz o günleri. ailene hoşgeldin hocam, tribünde yerimizi alıyor olacağız.
not: keşke abdi ipekçi'ye geri dönsek keşke...

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
her köşende vardır anın
oldun benim 2. kapım
seni yıkacak kepçenin
motorunu bozarım

söz müzik: berat yesir - 30 mart 2016 abdi ipekci yanındaki otoparkta söylenmistir

bozamadık be albayım
mağlup edildik

ne maçlara tanık olduk ulan burda
fenerbahçe maçları
cska maçı
partizan maçı
barcelona
bayern münih
gran canaria
strasbourg(içeri giremedim ya, hala içimde kalmıştır)

o atmosferi yaratan başta arroyo, bonsu, lasme, mccollum gibi üstatlarımıza, efsane koçlarımız mahmuti ve ataman'a ve en büyük cefakar tribünlerimize özellikle 112. blok tayfasına selamlar olsun. bir gün geri döner galatasaray basketbol eski güzel günlerine. biz buradayız.

bozamadık be albayım
mağlup edildik

ne maçlara tanık olduk ulan burda
fenerbahçe maçları
cska maçı
partizan maçı
barcelona
bayern münih
gran canaria
strasbourg(içeri giremedim ya, hala içimde kalmıştır)

o atmosferi yaratan başta arroyo, bonsu, lasme, mccollum gibi üstatlarımıza, efsane koçlarımız mahmuti ve ataman'a ve en büyük cefakar tribünlerimize özellikle 112. blok tayfasına selamlar olsun. bir gün geri döner galatasaray basketbol eski güzel günlerine. biz buradayız.

Duygulandirdin be imberator

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt