Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Cevap: Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter Geldi

Ergin Ataman çok daha iyi koç Erman Kunter'den. Mahmuti'nin Ergin'in falan 2 gömlek altı Kunter.

Cevap: Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter Geldi

Erman Kunter ‏@ErmanKunter

Arkadaslar su anda hicbir anlasma yapilmadi . Hakkimda cikan haberler gercegi yansitmiyor

bekleyip görücez basında çıkan Erman Kunter haberlerini Erman kunter yalanladı ama benim merak ettiğim,basında dahi çıkmayan Ergin Ataman Haberlerini BUrdaki bikaç arkadaş nasıl biliyor.Biz bilmiyoruzda o kişiler transfer şubesinde mi?

Bana kalırsa Erman Kunter olcak gene çünki Görüşmedim demiyor anlaşma olmadı diyor.

Cevap: Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Hayırlısı olsun.Adnan Öztürk çok istiyormuş Ergin Ataman'ı ama Ergin Ataman'ın ayrılacağını sanmıyorum.Milangaz ile %90 anlaşılmış,büyük bir süpriz olmazsada takımdan Kemp ayrılacak ama bizim yönetimin işi belli olmuyor.

Oktay Mahmuti'nin gitmesi bizim için ciddi anlamda bir geri gitme olur...

Bunun sebebi de şu, Oktay bir sistem hocası ve takımı da ona göre kuruyor... Örneğin az bütçeye rağmen geniş alternatifli kadro... Elimizdeki kadro da bu...

Ergin Ataman ise Oktay'ın tam tersi dar bütçelerde bile pahalı oyuncular ve dar kadroyla oynuyor yani sistem olarak tam tersi...

Erman ise devrimci yaklaşımları var hücumda pivotsuz oynamak, üçlük atan 5 numaralar gibi

Dolayısıyla bu iki alternatif de sistemin ve kadronun ciddi anlamda değişmesi yeniden yapılanması demek...

İstikrar açısından kötü

Bilmediğim için Kunter-Ataman kıyaslamasını sormuştum.Verilen cevaplar bariz bir şekilde Ergin Ataman'ın daha iyi bir koç olduğunu gösteriyorsa temennimiz Ergin Ataman'ın takımın başına geçmesidir. :) Tabi bahsedilen ayrılık kesinse.

Bir de su var. Baskan bugun devam etmesini istiyoruz hocanin dedi. Neden hala Oktay Hoca gonderilecek izlenimi var ki?

Hamit, Shaqiri vs trasnfer konularında da böyle konuşuyorlardı :D Aslında bi zahmet konuşmasalar daha iyi olur. Burada sarsılan yönetim değil, taraftar.

Eğer Oktay Mahmudi'yle sözleşme yenilemezse yönetime olan güven ciddi şekilde sarsılır. Futbolda Fatih Terim neyse, basketbolda da Oktay Mahmudi o'dur. Yerine başkası transfer olur, başarılıda olur ama taraftar nezdinde Oktay Hoca'nın yeri ciddi şekilde farklı.

Bir de su var. Baskan bugun devam etmesini istiyoruz hocanin dedi. Neden hala Oktay Hoca gonderilecek izlenimi var ki?

Atakan, Ünal Aysal Mahmuti Pazartesi imzalayacak demesinin ardından 12 gün falan geçti. :) Alıştıra alıştıra işte yarın Erman Kunter'le beraber futbolda bir transfer açıklarlar kimse farketmez bile.

Resmi siteden başka her yerde Erman Kunter ile anlaştığımız yazıyor. :ays:

Baskan beni hayal kirikligina ugratti. Cikipta adam gibi gonderdik diyemiyor yaziklar olsun. Wildcard alamadigimizda soyleniyor, dogru mu bilmiyorum. Ama Oktay koc'a yapilan bu muamele'yi ben kabul edemem, cok zoruma gidiyor. Fatih hoca bizi sampiyon yapmasaydi onu da gonderirdi Unal baskan, zihniyeti bu sekilde cunku. Bugun ki aciklamasinda bile bunu bir nevi soyledi. Oktay koc ile anlasmistik ama yari finalde elenmemiz tadimizi kacirdi falan dedi. Oktay koc bugune kadar hic sorun cikarmadi simdi mi cikaracak? Hepsi hikaye. Herseyi gectim resmi siteye bile guvenmeyeceksin. Mesela Dany aciklandi, hele bi formamizi giysin oyle inanirim malum Oktay koc'la da guya anlasmistik.

Soylenenlere gore Oktay koc imza atmisti Besiktas maci oncesinda fakat yonetim sozlesmeyi kenarda bekletti. Dogru ise bunun sorumlulari istifa etsin, bu kadar da olmaz artik!

Geçin yerine kim gelecek diye düşünmeyi de gün Oktay Hocaya destek çıkma günüdür. Bu kadar basit olmamalı..!

GsBasket site girişine güzel bir yazı koymuş, benim de asıl tepkimin sebebi yazıda geçenler.

Kamuoyuna Duyuru

Panathinaikos kulübünün basketbol şubesi bugün itibariyle görevinden ayrılan Zeljko Obradovic için bir teşekkür mesajı yayınlamıştır. Kanımızca Ege’nin yeşil yoncalarını, Avrupa’nın elit organizasyonları arasına sokan en önemli özelliği de müzesindeki kupalardan ziyade, kendisine hizmet edenleri onore etme şeklidir.

Muhtemelen efsane koc Obradovic, kulübü ile biten sözleşmesini yenilemek için ücretinin iki katına çıkartılmasını ve tüm basketbol şubesinin kendisine bağlanmasını istememiştir. Fakat böyle bir durumda dahi, Panathinaikos başkanının şartlarda anlaşamadık açıklamasını yapmak yerine, sayın Obradovic’i itibarsızlaştırma operasyonu başlatmayacağı ortadadır, zira Panathinaikos küçük hesapların yapıldığı bir organizasyon asla olmamıştır.

Galatasaray Spor Kulübü, Panathinaikos kulübünden daha büyüktür. Galatasaray Spor Kulübünün mevcut taraftarı dünyadaki tüm Helen mevcudiyetinden daha büyük rakamlara tekabül etmektedir. Dolayısıyla Galatasaray’ın kendisine gönül vermiş sempatizanları en azından Panathinaikos seviyesinde bir muamele görmeyi haketmektedir.

Şampiyon bir takımın başındaki koçu alıp Galatasarayımızın başına getirmek isteyebilirsiniz. Gayriresmi bir teklif sunup bu süreçte yabancı liglerde ülkemizi temsil eden profesyonellerimiz ile ilgili tasarrufta da bulunabilirsiniz, fakat bu süreçte Galatasaray’a hizmeti geçmiş isimleri böyle kolay harcayamazsınız.

Hiç şüphesiz, zor zamanlarında Galatasaray’ın yanında dimdik bir şekilde duran tüm isimler, sizin tüm itibarsızlaştırma çabalarınıza rağmen gönüllerimizdeki şükran dolu yerlerini muhafaza etmeye devam edeceklerdir.

Gerekirse sayın Mahmuti’nin tarafınızdan sunulan tüm sartları kabul ettiğine dair beyanının daha yeni gerçeklestiğini ve bu sebeple anlaşmanın bu zamana kadar kaldığını ya da Mahmuti ile devam edilmeyeceğini deklare edin, yeter ki sevdamızı daha fazla dedikodu malzemesi haline getirmeyin.

Gelin, tüm egolarınızı, kapalı kapılar ardındaki tüm hesaplarınızı geride bırakarak, şubemizin üstündeki kara bulutları kaldırın.

Sonrasında ise bırakın, dahili değil harici bedhahlara bunu hatırlatmaya devam edelim:

Galatasaray basketbolu sahipsiz değildir !

Geçin yerine kim gelecek diye düşünmeyi de gün Oktay Hocaya destek çıkma günüdür. Bu kadar basit olmamalı..!

Aynen. Erman mı Ergin mi diye çene çalacağımıza, bizi tekrar salona taşıyan,çoğumuza Galatasaray'ın bide Basketbol Takımı varmış dedirten adamı bu kadar çabuk bırakmamalıyız.Bişiler yapıp yönetime sesimizi duyuralım.

Oktay MAHMUTİ'nin başında olmadığı basketbol şubemizi tutmuyorum artık.Mesele MAHMUTİ'nin kendisiydi benim için ilk defa basketbol takımımız karakterli oyun sergilemeye başlamıştı ama yapılanlar ortada.Madem öyle bende sadece futbol takımı taraftarıyım Galatasaray'ın...

Galatasarayın ve ona gönül vermiş,deliler gibi seven taraftarların nedir bu yönetimlerden çektiği..

Mahmudi bizimle inanmayın şu haberlere lütfen ısrarla yazıyorum

ısrarla söylüyorum devam da edeceğim ....!!!

Üst Alt