Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter İddiası

Galatasaray Medical Park Basketbol Takımı'nda coach değişikliği kesinlik kazandı.

Sarı kırmızılı yönetim ile Oktay Mahmuti arasında uzun bir süredir devam eden görüşmelerde iki taraf da çözüm üretemeyince, ibre Erman Kunter'e kaydı. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, bugün Divan Kurulu toplantısı sonrasında medya mensuplarının konuyla ilgili sorusunu yanıtlarken, Oktay Mahmuti ile görüşmenin sürdüğünü belirtmişti. Ancak Ünal Aysal'ın açıklamasının üstünden çok kısa bir süre geçtikten sonra sarı kırmızılı kulübün, Mahmuti ile kesin olarak yol ayrımına geldiği ve B planı olarak sürekli gündemde tuttukları Erman Kunter ile anlaştıkları öğrenildi.

Galatasaray'ın Erman Kunter ile yıllık 450 bin Dolar'a anlaştığı öğrenilirken, Oktay Mahmuti ise 1.4 milyon Dolar istiyordu.

https://www.fanatik.com.tr/Mahmutinin-yerine-o-geldi_3_Detail_32_265785.htm

Cevap: Mahmuti'nin yerine o geldi / Erman Kunter

Vallahi eğer klüple aralarında gerçekten sorun varsa bi kan değişimi doğru olabilir. Hangisi hayırlıysa o olsun yinede

Cevap: Mahmuti'nin yerine o geldi / Erman Kunter

Madem Mahmuti gidecek, Erman Kunter'le kafaya oynayacağımızı hiç sanmıyorum. Her şeye rağmen Ergin Ataman gelsin.

Cevap: Mahmuti'nin Yerine Erman Kunter Geldi

Erman Kunter ‏@ErmanKunter

Arkadaslar su anda hicbir anlasma yapilmadi . Hakkimda cikan haberler gercegi yansitmiyor

Erman Kunter ‏@ErmanKunter

Arkadaslar su anda hicbir anlasma yapilmadi . Hakkimda cikan haberler gercegi yansitmiyor

Zaten sen gelme hocam.

Mahmuti'nin gittiğini varsayarak sormak istiyorum.

Ergin Ataman mı?,Erman Kunter'mi?

Oktay Mahmuti gidecekse erman kunterden başkasını istemem açıkçası.

ergin ataman iyi bir GS lı Gsbonus kullanırken bonuslar Gs ya kupalar bjk ye demiş gazetecilere ama profesyonel düşünürse euroleague oynayacak adam

Üst Alt