Maicon: "3 puan beni çok mutlu etti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon: "3 puan beni çok mutlu etti"

211302_dk_looyxuaafcp4.jpg

Süper Lig'de lider Galatasaray, 7. hafta maçında Igor Tudor'un eski takımı Kardemir Karabükspor'la karşılaştı. Cim Bom, Feghouli ve Maicon'la skoru 2-0 yaptı, konuk ekip Yatabare ve Seleznov ile durumu eşitledi. Son dakika yine sahne alan Maicon, Aslan'a zaferi getirdi.

Galibiyetin mimarı Maicon, mücadele sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı ve maç ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.

İşte Brezilyalı futbolcunun açıklamaları:

"Penaltı pozisyonu için başlayalım, kesinlikle penaltı değil. Hakemin verdiği yanlış bir hata. Futbol müdahale oyunu. Kesinlikle penaltı değildi."

"Galibiyette önemli bir payım var, ama ben dahil tüm arkadaşlarım bu galibiyeti elde etmek için elimizden geleni yaptık. on golü Mariano'ya yazmamız lazım. İçine doğdu herhalde, benim ileriye çıkmamı söyledi. 3 puan beni çok mutlu etti."

GSCimbom Portal

2013-14'de Chedjou kornerden goller atmıştı.2014-15'te de 2-3 golünü hatırlıyorum öyle.Ha tabi Maicon Chedjou'dan çok daha sağlam bir stoper.
Benimde aklıma Ched geldi de tam anımsayamadım gollerini o da atıyordu evet, haklısın hatta şuan ki Maicon'un performansına göre Ched ile mukayese etmek ayıp bile kaçar.

⭐⭐⭐⭐

Benimde aklıma Ched geldi de tam anımsayamadım gollerini o da atıyordu evet, haklısın hatta şuan ki Maicon'un performansına göre Ched ile mukayese etmek ayıp bile kaçar.

⭐⭐⭐⭐

Yanına da Acerbi gelse çok fena olurdu.Tam ŞL stoperi o herif.ŞL'de istikrarlı olmak istiyorsak bu imkanlarla tek bir şansımız var,takım savunmasını adam gibi yapabilmek.Kolay gol yemeyeceksin arkadaş dünküler gibi.Ha dünkü gollerde stoper hataları yoktu o ayrı bir mevzu ama çok basitti hele ilk gol.

Yanına da Acerbi gelse çok fena olurdu.Tam ŞL stoperi o herif.ŞL'de istikrarlı olmak istiyorsak bu imkanlarla tek bir şansımız var,takım savunmasını adam gibi yapabilmek.Kolay gol yemeyeceksin arkadaş dünküler gibi.Ha dünkü gollerde stoper hataları yoktu o ayrı bir mevzu ama çok basitti hele ilk gol.
Evet devler ile ancak zamanında Atl.Madrid'in yaptığı gibi öncelikle takım savunması yaparak dövüşmeliyiz. Eskiden 2 yesekte mühim değil yeter ki takım 5 atacak güçte olsun derdim ama artık 2-0'ı 4-2'ye tercih ederim. Gol yemek sinirimi bozuyor.

⭐⭐⭐⭐

Evet devler ile ancak zamanında Atl.Madrid'in yaptığı gibi öncelikle takım savunması yaparak dövüşmeliyiz. Eskiden 2 yesekte mühim değil yeter ki takım 5 atacak güçte olsun derdim ama artık 2-0'ı 4-2'ye tercih ederim. Gol yemek sinirimi bozuyor.

⭐⭐⭐⭐

Bireysel hatalar ve takımın oyundan ara ara kopması şu anki eksiklerimiz.Geçen seneye nazaran çok gelişme var takım savunmasında.Herkes savunmaya yardım ediyor,Gomis de dahil buna.Mücadele yönü tamam.Bunun üzerine doğru pozisyon almayı,pas yollarını kapatmayı ve duran toplardaki zaafiyeti de giderirsek gol mol yemeyiz kolay kolay.

rıdvana göre stoper almalıymışız.maicon gibi müthiş kalite ve bi azmanı,serdar gibi bi askeri görünce rıdvan korkmuş anlaşılan...şampiyonlar ligi için stoper alabiliriz ama şimdilik ihtiyaç yok.

Senin bu performansın da bizleri çok mutlu etti be reis ...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

rıdvana göre stoper almalıymışız.maicon gibi müthiş kalite ve bi azmanı,serdar gibi bi askeri görünce rıdvan korkmuş anlaşılan...şampiyonlar ligi için stoper alabiliriz ama şimdilik ihtiyaç yok.

Rıdvan dün eninden gelse galibiyeti hak etmediğimizi söyleyecekti nerdeyse :asd22:

Boşver reis kudursun onlar

Üst Alt