Maicon Al Hilal'de İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Al Hilal'de İddiası!

Bu adam 2 bile etmez bence.Adam 3.lig topcularına karşı bile rezil oynuyor.Onun için rakam 5 se çok iyi para.

Arap kulübü olduğu için miktarı başarılı bulmuyorum ama bu kriteri göz ardı edersek ederi bu kadar bile değil. Eğer yerine daha kaliteli biri daha uygun şartlarda alınabilir ise başarılı bir hamle olarak sayabilirim. Şahsi fikrim yerine hiç adam almayıp genç bir oyuncuyu koymak. Tecrübe olayı dile getirilecektir bu konu ile ilgili ama bir çok takım stoper tandemini komple genç oyunculara emanet ediyor.

5 milyon teklif gelirse hemen satilmali

Yanildim dememek icin birbirimizi kandirmayalim cok kötü bir stoper,porto’dan neden kovulmus Belli oldu

Beli dönmüyor yazildiginda 1.90’lik adamda hiz bekleyenler var diyenler vardi ama konu sadece hiz degil,pozisyon Bilgisi sifir konsantrasyon sifir

5 milyon bence az, ama yapacak bişey yok mecburuz. Maicon boş topçu değil. Zaten onu orada sadecee stoper olarak düşünmezler, frikik atar, kornerden atar, iş yapar yani. Bizim için yetersizdi, defansif olarak uygun değildi, gitmesi dopğru. 5 milyon, 3 tane kiralık oyuncu alırız bu paraya.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bari parayı peşin alalım ve terimi ve abdurrahimi yeni transferlere bulastirmayalim.

Arap kulübü olduğu için miktarı başarılı bulmuyorum ama bu kriteri göz ardı edersek ederi bu kadar bile değil. Eğer yerine daha kaliteli biri daha uygun şartlarda alınabilir ise başarılı bir hamle olarak sayabilirim. Şahsi fikrim yerine hiç adam almayıp genç bir oyuncuyu koymak. Tecrübe olayı dile getirilecektir bu konu ile ilgili ama bir çok takım stoper tandemini komple genç oyunculara emanet ediyor.
Dortmund'un stoperleri gencecik çocuklar mesela.

sent via GSC

Maicon gönderilebilir ama bu yönetim beni endişelendiriyor. Yerine hiç kimse alınmazsa şaşırmayacağım. Denayer, Gomis gitti yerine kimse alınmadı. Ndiaye ve Emre Akbaba kendi istekleriyle zorla geldiler. Takım günden güne eriyor sanki katkı yapacak adam alınmıyor. Umarım geçen yazdan ders çıkarmışlardır.

Üst Alt