Maicon Al Hilal'de İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Al Hilal'de İddiası!

Maicon gönderilebilir ama bu yönetim beni endişelendiriyor. Yerine hiç kimse alınmazsa şaşırmayacağım. Denayer, Gomis gitti yerine kimse alınmadı. Ndiaye ve Emre Akbaba kendi istekleriyle zorla geldiler. Takım günden güne eriyor sanki katkı yapacak adam alınmıyor. Umarım geçen yazdan ders çıkarmışlardır.

Emin ol ders falan alınmadı yapılan açıklamalar ortada.

Maicon gönderilebilir ama bu yönetim beni endişelendiriyor. Yerine hiç kimse alınmazsa şaşırmayacağım. Denayer, Gomis gitti yerine kimse alınmadı. Ndiaye ve Emre Akbaba kendi istekleriyle zorla geldiler. Takım günden güne eriyor sanki katkı yapacak adam alınmıyor. Umarım geçen yazdan ders çıkarmışlardır.
Ozan var Serdar var Ahmet, Donk var idare ederiz deyip stoper almazlar görün bakın. Sonrada lig bitene kadar taraftardan özür dileyip, sezon sonu için harıl harıl stoper ararlar.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satilan ilk adam kim olursa , onun parasi ile oyuncu maaslari odenecek

Garry olur maicon olur ozan olur bilemem

Kulupte nakit yok

ozanin cücünü alirlar, ne meraklisiniz hemen satmaya, ozana gelene kadar feghouliyi satalim zarla veya zararsiz bi sekilde, ozana daha cok teklif gelir bu futboluyla
ozana gercekten teklıf var mı bılınmez ama fegulıden once ozanın satılma sansı yaşı ve aldığı maaşdan dolayı.
fegulı belhanda ha diyince satılmaz en buyuk problem maasları. rodrigesi iyi paraya okutma şansınıda bu yuzden hemen hemene kaybettık zam aldıktan sonra hakkında tek haber cıkmadı cıkmadığı gıbı performansıda dustu

5 milyon az falan değil biz keriz gibi fazla verdik.. Böyle teklif varsa düşünmeye gerek yok adam Keçiören karşı bile sırıttı

5 milyon az diye veryansın edenler, bu ''Kağnı'' mecburen kadroda kalırsa daha da şikayetçi olmasınlar!. Sen bir kazık yediysen, Arap-Çin kulüpleri bunu telafi etmek için sıraya girecekler diye bir kaide yok...

Transfer döneminde Maicon-Feghouli-Belhanda-(Hatta) Mariano' nun her birinden 3-4-5 milyonluk bonservis bedeliyle kurtulup takımın kalite ve dinamizm seviyesini yükseltecek yeni oyuncuların alınmasının yerinde olacağını söyledim diye, zavallı akıllarıyla alay etmeye yeltenenler vardı hani?!. Benimkisi bir temenni idi, ciddi teklifler vardı da beğenmiyorlardı sanki?!. Bu dört adamın yıllık kazançlarını da hesaba kattığımızda, neredeyse silbaştan kadro kurulurdu o paralara; bu dördünün adam akıllı tek bir futbolcu kadar katkısı oldu mu şu ana kadar?...

Takımdaki en kariyerli ve başarılı stoperdir. Kusuru ağır olmasidir. Oda sadece dörtlü defans oynayip defansı onde kurdugumuz zaman ortaya çıkıyor. Tudor doneminde farklı oynuyorduk bu adam takimin en iyilerindendi. Üçlü oynadığımız maçlarda gayet iyi oynuyor.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence kendisi cop

Lakin su sartlarda dikkat sorunlari yasamadigi maclarda tecrubesiyle savunmayi toparlayabilecek ve topu oyuna sokabilecek bir herif

Giderse buyuk avantajimizdir 3e5e bakmadan gitmeli

Kalirsa ve teklif varsa kasinlikle ozan gitmeli

3 5 e bakmadan elden çıkarılmalı.Bir stoper ağır olur ama yer tutmasını bilir kafa hakimiyeti üst düzeydir.Lugano öyleydi mesela.Bu hem tank kadar ağır hemde yer tutmasınıda bilmiyor.Hilal yap bi güzellikte al bu adamı.

Üst Alt