Maicon: "Bülent Korkmaz'ın formasını giyiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon: "Bülent Korkmaz'ın formasını giyiyorum"

3d17ea63e9b54562b0719ea403f5d8e8.jpeg

Galatasaray formasıyla ilk golünü Osmanlıspor deplasmanında atan Maicon, karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı savunmacı karşılaşma ile ilgili olarak “Çok önemli bir 3 puan aldık. Deplasmanda alınmış bir 3 puan çok önemli. Gol atarak bu galibiyete katkıda bulunduğum için çok mutluyum.” dedi.

Takımın savunma performansıyla ilgili de konuşan Maicon, “Sadece Serdar Aziz değil bu anlamda tüm takımı kutlamak gerek. Defansif olarak bütün oyunculara ihtiyacımız var. Bazı vermememiz gereken pozisyonlar verdik. Defansif olarak büyük takım olsanız da fedakarlık yapmanız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Maicon, “Fernando çok önemli bir futbolcu. Defansın önünde öyle bir futbolcunun olması stoper olarak bizi rahatlatıyor” diyerek takım arkadaşını överken 3 numaralı formayı giymesiyle ilgili olarak da “Bülent Korkmaz’ın nasıl bir efsane olduğunu bana anlattılar. Umarım bu formanın hakkını veririm.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

galatasaray.org

Taşıdığı formanın farkında olması güzel. Serdar yerine daha düzgün biriyle iyi bir stoper hattı kurarız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bazen tüm takım oyun kurma işini maicon a bırakıyor maicon da çoğu zaman acayib şeyler deniyor :D

2 maçta geçer not aldı benden.

Bu seneyi yanındaki 3 yerli ile gecirebilir, sampiyonluk yolunda bize sıkıntı cıkaracağını sanmıyorum stoper mevkisinin. Gelecek sene yanına kendisinden daha hızlı ve sol ayaklı bir stoper alınması lazım mutlaka.

Üst Alt