Maicon Çin Yolcusu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Çin Yolcusu!

Yolu acik olsun. Psikolijik sorunlari varsa umarim iyi bir psikolog bulur kendisine ve kendini yardimiyla toparlar.

Elinde geleni yaptin, yasadiklarin kolay degildi, buna ragmen ayakta kaldin. Karabük maciydi sanirim, son dakika caktigin voleyi unutmayacam.

Yolu açık olsun. Umarım başarılı olur. İyi niyetinden ve adamlığından hiç şüphe etmedik. Bazıları gibi formamızı giyerken hainlik peşinde koşmadı. Adamsın Maicon Roque reis !

Gecen sezon guzel katki verdi bana gore. Sorunlari olmasina ragmen hep sahada en iyisini yapmaya calisti, hic antrenmandan veya sorumluluk almaktan kacmadi. Yolu acik olsun.

taraftar ayip etti kendisine. o kadar da kötü degildi. bazen öne cikip goller atabiliyordu. belki biraz agirdi, ama yinede cok da kötü degildi bunu söyleyebilirim.

emekleri icin kendisine tesekkür ediyorum. daha fazla sevgiyi hak ettigini düsünüyorum.

eger karisini aldattiysa abv.

Doğruysa hayırlı olsun.

Geldiğinde çok daha iyi oynuyordu. Yaşadıkları yüzünden düştü ama her zaman sevgi ile anacağız kendisini.

Yolu açık olsun. Kırık burnuyla sahaya çıkmasa da özellikle geçen sezonun ilk yarısında fena işler yapmamıştı. Keşke biraz daha iyi top oynayabilseydi.

Yolun açık olsun Maicon, Çok kaliteli ve takıma bağlı bir adamdı keşke ilk performansını devam ettirseydi ve onu hiç yollamaya gerek olmasaydı.

Üst Alt