Maicon Gidiyor, Frikikleri Kim Atacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Gidiyor, Frikikleri Kim Atacak?

İlk on birimizden frikikleri kim atmalı?

• Belhanda

• Feghouli

• Marcao

• Diagne

• S. İnan 11 olsun. :)

• Emre Akbaba (oynarsa) ?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Emre bu kadroda zor oynar ilk 11.
Bence Emre iyileşince Ndiaye 'yi çok net keser, takım orta sahasında bu adam hücum yapabilir diyebileceğimiz tek adam Emre beğensek de beğenmesek de. Ben sene başından beri söylediğim gibi bu takımın orta saha düzeni şu üçlü ile kurulur

Emre-Belhanda
Fernando

Ama çift santrafor oynayacağımız zaman orta sahadan bir kişi eksilteceksek Belhanda/Fernando ikilisi olabilir ama bana kalırsa çift santrafor oynayacağımız zamanlarda bile eksiltmemiz gereken orta saha değil Onyekuru olur

Nedne bilmiyorum ama bu forumda Emre Akbaba çok hor görülüyor bence düşündüğünüzden çok daha kaliteli bir adam Emre Akbaba üstelik takımda ondan başka yerli oyuncu kalmadı

Orta seklinde kullanilacaksa Belhanda

Kaleye sut seklinde sordugunu varsayiyorum

Diagne'nin 1 (vs. Sivasspor)
Feghouli'nin 1 (vs. Kuban Krasnodar)
Belhanda'nin 1 (vs. AJ Auxerre)
Marcao'nun 0

frikik golu var kariyerinde. En yakin zamanda atan DIAGNE oldugundan reyimi ondan yana kullandim.

Oynuyorsa kariyerinde 2 frikik golu olan MITROGLOU vurmali (vs. OFI Crete, Skoda Xanthi)

Bu arada diger oyunculara bakarsak

Mariano'nun 1 (vs. Gremio)
Selcuk'un 12 (vs. Trabzon(3), Fenerbahce(2), Eskisehir(2), Genclerbirligi(2), Manisa, Sivas, Antalya)
Akbaba'nin 2 (vs. Osmanli, Erzincan)

frikik golu var. Bildigim kadariyla Atalay Babacan da iyi bir frikikci.

Bence Emre iyileşince Ndiaye 'yi çok net keser, takım orta sahasında bu adam hücum yapabilir diyebileceğimiz tek adam Emre beğensek de beğenmesek de. Ben sene başından beri söylediğim gibi bu takımın orta saha düzeni şu üçlü ile kurulur

Emre-Belhanda
Fernando

Ama çift santrafor oynayacağımız zaman orta sahadan bir kişi eksilteceksek Belhanda/Fernando ikilisi olabilir ama bana kalırsa çift santrafor oynayacağımız zamanlarda bile eksiltmemiz gereken orta saha değil Onyekuru olur

Nedne bilmiyorum ama bu forumda Emre Akbaba çok hor görülüyor bence düşündüğünüzden çok daha kaliteli bir adam Emre Akbaba üstelik takımda ondan başka yerli oyuncu kalmadı
Bu Kadro ortasaha üstünlüğünü büyük maçlarda ele geçiremez bence.

Bu Kadro ortasaha üstünlüğünü büyük maçlarda ele geçiremez bence.
Reis peki ben sana bir şey sorayım ligin çoğu maçında Ndiaye-Belhanda ikilisi ile oynadık değil mi ?

Büyük maçları bir kenara bırakalım bir sürü STSL maçı kupa maçı hazırlık maçı Şampiyonlar ligi maçı oynadık değil mi ? 6-0 gibi Alanya-Ankaragücü gibi kıstas olmayan maçlar hariç kaç tane maçta orta saha üstünlüğünü ele alabildi ki orta sahamız ?

Yani Emre-Belhanda ikilisinin birlikte oynamasından kaynaklanmıyor bu durum Selçuk 'da oynasa Donk'da oynasa Ndiaye 'de oynasa bu durum böyle

Ayrıca orta saha üstünlüğünü ele almanın tek yolu çata çat rakiple boğuşmak mı sence ? o zaman Ndiaye-Donk-Fernando üçlüsüyle oynayalım. ManCity-Barça gibi takımlar orta saha üstünlüğünü nasıl ele alıyor ? onların Ndiaye tipinde bir oyuncuları olmadan başarabiliyorlarsa bence STSL 'de biz de başarabiliriz bunu

Sen büyük takıma yakışır şekilde belli bir oyun planın ve hücum gücün olursa orta saha üstünlüğü sende olur yoksa Ndiaye isterse maç içinde 24984984 tane top kapsın 644684846 km koşsun boş ...

Fernando-Belhanda ve Emre üçü de kaliteli tekniği yüksek adamlar istediğimiz oyun aklını sahaya koyabilecek adamlar

580b67eb5067f79a4b5430c596189695.jpg

Orta açılacaksa Belhanda veya Feghouli olabilir. Şut mesafesinde ise Emre Akbaba olabilir belki. Diagne duran toplara iyi vurabiliyor mu bilmiyorum ama öyle bir özelliği varsa şut mesafesinde vursun zarar gelmez. Amma ve lakin öyle direkt olarak adını verebileceğimiz bir frikikçimiz şu an yok. Sneijder vardı gitti. Selçuk vardı o da bitti.

;D:hat::devilish:
Orta açılacaksa Belhanda veya Feghouli olabilir. Şut mesafesinde ise Emre Akbaba olabilir belki. Diagne duran toplara iyi vurabiliyor mu bilmiyorum ama öyle bir özelliği varsa şut mesafesinde vursun zarar gelmez. Amma ve lakin öyle direkt olarak adını verebileceğimiz bir frikikçimiz şu an yok. Sneijder vardı gitti. Selçuk vardı o da bitti.
marcao atar;D

Üst Alt