# Maicon Pereira Roque - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu simdiden biraz ucuza satip bütce yapamazmiyiz? Bizim ana sayfa resmen adam komple gitmis gibi haber paylasmisti ve tesekkürler bundan sonraki futbol kariyerinde bol sans diliyoruz falan demislerdi.

Al Nassrin o zaman herhalde zorunlu opsiyonu vardir. 4-4,5 milyonsa 500 bin indirim yapalim ve simdi alsinlar.

bu adamın zorunlu satın alma opsiyonu felan var mı?.en son 3milyon euro satın alma opsiyonu olduğu okumuştum bir yerde.arabistan'da iyi oynuyormuş ve seviliyormuş.umarım alırlarda yazın ffp konusunda biraz rahatlarız.

şu herife bile duran toplarda 57 maçta 6 gol attırmışız. bir stoper için çok iyi rakam.

10 numaramız belhandanın bile bu kadar golü yok 57 maçta. başka diyecek bişeyim yok

belhandanin var o kadar golu ayriyetten maicon manyak frikik atiordu 1 ya da 2 golunun oyle olmasi lazim karabuk macinda son dkda attigi gol de extra bir gol duran top olmayan variety

Bir şey söyliyim. O dönem Belhanda iyi duran top kullanıyordu yani Tudor dönemi, bayağı da asist yapmıştı, Terim geldikten sonra duran top golü yok doğru düzgün.
ben belhandayı sevmememe rağmen o zaman bile övüyordum herifi adam yarı penaltı gücünde duran top kullanıyodu yalan yok

belhanda sahada iken bunun duran top kullanması canımı sıkıyor

belhanda harici korner kullanabilen topçu yok

Son düzenleme:
Ayrıca Belhanda'nın Maicon'a attırdığı goller de oyuncu kalitesinden ziyade çalışmanın sonucuydu. Hatırlarsanız Maicon pek görülmeyecek cinsten sürekli kalenin içinden çıkıp vururdu toplara. Hem koşuyu müthiş yapıyordu, hem de son vuruşu en iyi santraforu rahmet okutacak cinstendi. Sonra duran topları tuvalet molası gibi kullandığımızdan hava toplarında Maicon kadar etkin olabilecek adamları da kornerlerde ceza sahasına girmeye tövbe ettirdik. Duran topun oyuncu kalitesi kadar çalışmayla da ilişkisi vardır. Elinizde her daim Hagi-Alex gibi bir duran top canavarı olmasa da üzerine emek harcarsanız tatmin edici bir gol sayısına ulaşırsınız. Onun yerine antrenmanlarda yarım saat 5'e 2 top kapma yaparsanız hem Malatya gibi bir takıma bir 90 dakikada duran toptan 3-4 pozisyon verip hem de Fener gibi duran topları kaderi belirlediği maçlarda kullandığınız kornerden rakibi kontraya kaldırabilirsiniz. Benim izlediğim Fatih Terim takımlarının en büyük tembelliğidir duran top. Avrupa Şampiyonu olurken neredeyse kornerlerden turu vereceğimiz Leeds eşleşmesi de buna dahil Canaydın döneminde Olimpiyat'ta gelene geçene 3 puan dağıttığımız rezil dönem de.

Üst Alt