Maicon Sao Paulo'ya Veda Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Sao Paulo'ya Veda Etti!

5175657.jpg

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı ve imza attırmak için gün saydığı Brezilyalı stoper Maicon, sosyal medya aracılığıyla Sao Paulo'ya veda etti.

Kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Sao Paulo'ya veda eden Maicon "Bana Brezilya'da büyük bir kulüpte futbol oynama hayalimi gerçekleştirme şansını veren Sao Paulo'ya teşekkür ediyorum.

1.5 yıl boyunca, başım dik bir şekilde veda ettiğim bu forma için elimden geleni yaptım. Bana verdikleri destek için milyonlarca Sao Paulo taraftarına teşekkür ediyorum; onların alkışlarını hiç unutmayacağım. Sao Paulo'daki tüm idarecilere, sporculara, güvenlikçilere, temizlikçilere, aşçılara ve bu renkli ailenin parçası olan herkese teşekkür ediyorum. Başarı ve keyif dolu unutulmaz anlar hep hafızamda olacak. Sao Paulo her zaman kalbimde ve hayatımda olacak" ifadelerini kullandı.

28 yaşındaki Brezilyalı stoper Maicon'un önümüzdeki günlerde Galatasaray ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Fanatik

şimdi brezilyada mı büyük kulüpte oynama şansı verildi
yoksa bizim için mi dedi

arkadaşlar noktalama işaretleri önemli lütfen yeani

Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Brezilyalı stoper Maicon, bu akşam saat 22.00'de İstanbul'a geliyor. (NTV Spor)

Bir insan evladı şu adamın adını tam olarak yazmıyor. Haber sitelerinin tek bir tanesinde bile tam adı yazmıyor.

Maicon.

Evet.

Üst Alt