Maicon Sınıfta Kaldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Sınıfta Kaldı!

Sarı-Kırmızılılar’ın savunmaya liderlik yapması için Sao Paulo’dan kadrosuna kattığı Maicon, ilk resmi karşılaşmasında sınıfta kaldı.

Gazete Habertürk'te yer alan habere göre liglerin devam etmesi nedeniyle ülkesinden hazır gelen Brezilya stoper, iki golde de yaptığı hatalarla yenilgide başrolü oynadı. İlk golde önündeki rakibi Ghoddos’u durduramayan Maicon, ikincisinde de hızla ceza alanına yönelen Hopcutt’tan üst üste çalımlar yiyerek, rakibinin açısını kapatamadı. Maicon’un tel tel dökülen görüntüsü ilerisi için de olumsuz sinyaller verdi.

KRİTİK HATALARI HEP CAN YAKTI
İyi bir savunma oyuncusu olmasına rağmen Maicon’un zaman zaman yaptığı bariz hatalar Brezilya’da da çok konuşulmuştu. Porto’da iyi bir istikrar yakalayan, Brezilya’da inişli çıkışlı bir grafik çizen Maicon’un, eski performansını yakalamaması halinde bu sezon da G.Saray’ın savunmasının bir hayli başı ağrıyacak gözüküyor. Sarı-Kırmızılı yönetim, 29 yaşındaki stoperin kulubüne 7 milyon Euro bonservis bedeli vermiş, kendisine de yıllık 2.2 milyon Euro’dan 4 yıllık imza attırmıştı.

ÇALIK DAHA İYİYDİ
Bülent Korkmaz’ın 3 numaralı formasını Maicon’a verip 5 numaraya geçen Ahmet Çalık, Östersunds önünde Brezilyalı stoperden çok daha başarılı görüntü sergiledi. Maçın son bölümünde kısa bir sakatlık geçiren Maicon, tedavisinin ardından oyuna devam etti.

Ajansspor - UEFA'da 3 saatlik savunma!

Katılmıyorum.

Maicon hızlı bir adam değil ama çalık hızlı bir stoper.

Maicon geriden oyun kurmaya da çalıştı , beklere deplase olup kademe yapmaya da.

Rakibi genelde ilk karşılayandı.

Çalık da iyi oynadı ancak yediğimiz ilk golde her ne kadar maicon adamını tutarken gole engel olamasa da atılan pas çalık'ın önünden geçiyor.

İkinci golde daha çevik olan çalık'ın müdahale etmesi lazım.

Yediğimiz iki golde stoper kalitesinden değil uyumsuzluğundan.

Maicon transfer fenerdeki Josefe sizcede çok benzemiyor mu?? Hemen incelemek için kollarımı sıvıyorum izninizle,

Varan 1 -İki oyuncuda 28 yaşında..
Varan 2 -İki oyuncuda Brezilyalı..
Varan 3- ikisininde yüksek bonservisi 8,00m
Varan 4- İkiside Sao Poula forması giymiş ve kendini ispate edememiş 2. sınıf topçudur.

Sonuca gelecek olursak. Parayı menajerlerin yediği çok zaman geçmemesine rağmen asla alındıkları ücret ile gönderilemeyecek 2 topçudur. Sao poula mafya vari bir takımdır oyuncuları satmak ve komisyon yemek için ellerinden geleni yaparlar.

Üzülerek söylemek isterimki bizde fenerde fena kazıklandık.

Maicon transfer fenerdeki Josefe sizcede çok benzemiyor mu?? Hemen incelemek için kollarımı sıvıyorum izninizle,

Varan 1 -İki oyuncuda 28 yaşında..
Varan 2 -İki oyuncuda Brezilyalı..
Varan 3- ikisininde yüksek bonservisi 8,00m
Varan 4- İkiside Sao Poula forması giymiş ve kendini ispate edememiş 2. sınıf topçudur.

Sonuca gelecek olursak. Parayı menajerlerin yediği çok zaman geçmemesine rağmen asla alındıkları ücret ile gönderilemeyecek 2 topçudur. Sao poula mafya vari bir takımdır oyuncuları satmak ve komisyon yemek için ellerinden geleni yaparlar.

Üzülerek söylemek isterimki bizde fenerde fena kazıklandık.

Sizin birde persi transferi var o kime benziyor?

Ben has ve has GALATASARAYLIYIM.. beni şikeciler ile karıştırmayın.. akşam galatasaray formalarım ile foto atarım üzülürsün bu ithamaların nedeniyle

BONN%C4%B0EMUHABBET.jpg

Tek kişi ile defans yapılmaz. Takım yapacak. Sinan , Garry, Yasin , Selçuk ne yaptı maç boyu. Tek top kazandılar mi on bölge de. Carole ve Linnes desen ciddiyim Ostersunds da yedek kalırlar.

Sinan
Selçuk
Garry
Yasin
Tolga
Carole
Linnes

Ben hoca olsam uçağa binemezdi. Eren de tam Kum çuvali. Gol vuruşu tamamen tesadüfen olursa olur tarzi, oyun içinde 0 katkı. Gomis dışında futbolcuya benzeyen yoktu.Onu da Mr. Tudor çıkardı zaten.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tek kişi ile defans yapılmaz. Takım yapacak. Sinan , Garry, Yasin , Selçuk ne yaptı maç boyu. Tek top kazandılar mi on bölge de. Carole ve Linnes desen ciddiyim Ostersunds da yedek kalırlar.

Sinan
Selçuk
Garry
Yasin
Tolga
Carole
Linnes

Ben hoca olsam uçağa binemezdi. Eren de tam Kum çuvali. Gol vuruşu tamamen tesadüfen olursa olur tarzi, oyun içinde 0 katkı. Gomis dışında futbolcuya benzeyen yoktu.Onu da Mr. Tudor çıkardı zaten.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tebrikler üstadım çok iyi tespitlerde bulunmuşsunuz.

Üst Alt