Maicon: "Tek düşüncem galibiyet" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon: "Tek düşüncem galibiyet"

213517_j.png

Futbolcumuz Maicon Roque, A Spor'a açıklamalarda bulundu. Maicon'un açıklamaları şu şekilde:

"Galatasaray - Fenerbahçe derbilerinin buraya gelmeden önce de biliyordum. Dünyanın en iyi derbileri arasında. Porto'dayken bir iki maçı izleme şansım olmuştu. Bu ambiyansı biliyorum. ancak ilk defa bu deneyimi yaşayacağım. Geldiğimden beri araştırıyorum. İlk defa bu deneyimi yaşacağım. Tanrı izin verirse 3 puan almak için çıkacağız. Tamamen isteğim derbide 3 puanla sahadan ayrılmak. Gol mü atarım yoksa çizgiden top mu çıkarırım bilmiyorum. Tek düşüncem galibiyet."

GSCimbom Portal

Hey gidi ostersundsjshs deplasmanindan sonra yerle bir etmistik forumca ama herkesi sasirtti.
Ujfadan sonra alinan en iyi stoper

Maicon ekstra dikkatlı ve ekstra iyi olması gerekiyor bu maç eğer skor 'u bulamaz isek eminim Tudor yine üçlüye dönüp defans hattını iyice ileri çeker olurda Maicon önde yakalanırsa çok rahat şekilde geçiliyor ...

Maicon ekstra dikkatlı ve ekstra iyi olması gerekiyor bu maç eğer skor 'u bulamaz isek eminim Tudor yine üçlüye dönüp defans hattını iyice ileri çeker olurda Maicon önde yakalanırsa çok rahat şekilde geçiliyor ...
O kadar enayi biri değildir Tudor...bize galibiyet lazım değil( tabi yenersek müthiş olur) onlar mecbur bize saldırmaya...o durumdada bize bol bol kontra pozisyonları verecekler...

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

yaw ne zaman anlayacaksınız haber niteliği yok böyle şeylerin. ne desin maça yenilmek için çıkacağız mı desin?

Üst Alt