Maicon'dan Tudor'a: "Beni yerimde mi oynattın?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon'dan Tudor'a: "Beni yerimde mi oynattın?"

Yeni Malatyaspor maçının devre arasında Tudor, yenen goller için Maicon'a sinirlendi ve "Böyle yapılır mı?" diye çıkıştı. Maicon, "Beni yerimde mi oynattın ki?" diyerek karşılık verip hocasının üstüne yürüdü. Bu tartışma, takımdaki iplerin kopmasına neden oldu. (Vatan)

DRjnlamWkAERpN2.jpg

Doğru demiş eğer demişse. Sistem şuydu Malatya'da ; Yasin-Maicon-Fernando-Denayer-Ahmet-Linnes :D Maçı dikkatli izleyen taraftarlar hemen akıllarına getirecektir. Yasin ile Linnes atağa! çıktığında Maicon sağ bek olarak kalıyordu :D

cokmu beğeniyorsun bu elemanı
Kiyas neye gore onu soruda belirtmeni isterdim oncelikle. Ligimize gore 3 tane daha iyi stoper soylermisin? Cunku bana gore yok. Yeteneksiz demissin de tuttugun takimin en iyi 3 oyuncudan biriydi kalan 16 haftada, digerleri de Mariano ve Gomis. Kiyas Bonucci, Ramos gibi oyuncularsa evet yeteneksiz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Alper renktaşımız YouTube ve Transfermarkt'tan önerdiği futbolcularla ünlüdür.
Acaba sen neyle unlusun? Tudor ve Belhanda'yi kurtarici olarak ilan edip sonra 180 derece donmen herhalde. ;)

Kiyas neye gore onu soruda belirtmeni isterdim oncelikle. Ligimize gore 3 tane daha iyi stoper soylermisin? Cunku bana gore yok. Yeteneksiz demissin de tuttugun takimin en iyi 3 oyuncudan biriydi kalan 16 haftada, digerleri de Mariano ve Gomis. Kiyas Bonucci, Ramos gibi oyuncularsa evet yeteneksiz.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Acaba sen neyle unlusun? Tudor ve Belhanda'yi kurtarici olarak ilan edip sonra 180 derece donmen herhalde. ;)

Kim öğretiyor sana bu lafları?

Üst Alt