Maicon'un Sözleşme Detayları Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon'un Sözleşme Detayları Açıklandı!

Maaş iyi de bonservis yine can yakıyor. Oyuncuyu tanımıyorum o yüzden bir şey diyemem lakin umarım bu paraları hak eden ve defansımızdaki lider oyuncu eksikliğini giderebilecek bir adamdır.

Bizde asgari ücret 2 Milyondan basladigi icin maas normal bence. Bonservis icin 7 de normal, adamlar gece sene 12'ye aldilar yani 5'e falan satacak degiller.

Bunun maliyetine birsey demem, transfer olmadan demistim orta saha ve stopere ne kadar para harcanirsa harcansin sesimi cikarmam cünkü bunlar en büyük sorunumuz.

Ama Belhanda'yi sonuna kadar elestiririm, Gomis'i de elestiririm. Adam bosta degil free agent degil niye imza parasi veriyorsun 2,5 Milyon arkadas.

Hayirli olsun bu adam nedense bana güven veriyor.

portodan sao pauloya 12 milyona gitmiş..brezilya ligi için çok yüksek bir rakam.. biz de 7ye aldık.. maaş da uygun.. finansal olarak en isabetli transfer

Fiyatlar yüksek ama bizim ölçeğimizde normal kalıyor. 7 milyon stoper için yüksek bir rakam ve sanırım klüp rekoru oldu. Chedjou'ya 6.3 vermiştik yanlış hatırlamıyorsam.

Umarim yillardir bizi cileden cikaran stoperlerimizden daha faydali bir adam olur. Böyle sert sinirli agresif adamlar genelde is yapiyor bizim ligde.

Hadi bakalim.

Kalite, bonservis ve yillik ücret triosuna baktigimiz zaman en iyi transferimiz Maicon'dur. Itirazi olan yoktur diye düsünüyorum.

Bu uygun sartlarda Gomis ve Belhanda'yi da alsaydik iyi olurdu. Chedjou'nun aldigi parayi alacak.

Üst Alt